Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła pisze książkę. Ujawni sekrety Piotra?

Justyna Żyła (31 l.) zdecydowała się na odważny krok. Chce wydać książkę kulinarną, ale nie taką zwyczajną. Będzie ona ponoć wzbogacona o "anegdoty związane z Piotrem oraz ich fotki z rodzinnego albumu". Czy taki pomysł spodoba się jej mężowi?

Justyna Żyła w mediach zaistniała po tym, jak ujawniła swoje problemy małżeńskie. Wyjawiła, że między nią a Piotrem nie układa się najlepiej. Doszło do tego, że mąż wyprowadził się z domu. 

Reklama

Początkowo Justyna oskarżała go o zaniedbywanie kontaktów z dziećmi, ale teraz spuściła z tonu i stara się publicznie nie wypowiadać negatywnie o mężu. 

Natomiast wygląda na to, że nie zamierza rezygnować ze zdobytej popularności. Wzięła udział w rozbieranej sesji do "Playboya", udzieliła też wywiadów. W ostatnim wspomniała o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że chce... napisać kulinarną książkę, "jakiej nie ma na rynku". 

Co będzie w niej takiego oryginalnego? Jak czytamy w "Party", oprócz przepisów na potrawy będą też prywatne opowieści. Żona skoczka "chce opowiedzieć o swoim domu rodzinnym, gdzie wspólne gotowanie było ważną tradycją". 

Ponoć nie zabraknie wzmianek o Piotrze. 

"Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu" - mówi gazecie znajoma Żyły.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje