Reklama
Reklama

Justyna i Tomasz z "Rolnika" wydali oświadczenie. Wiadomo, dlaczego zniknęli

Fani Justyny i Tomasza z show "Rolnik szuka żony" zaniepokoili się zniknięciem postów z instagramowego konta pary. Zaczęli snuć domysły o rozstaniu sympatycznej Ślązaczki z rolnikiem. Już wiadomo co się u nich dzieje. Mamy oświadczenie!

"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz zamilkli. Fani zaniepokojeni

Tomasz Radszajd i Justyna to bohaterowie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Oboje bardzo szybko wpadli sobie w oko. Chorzowianka od początku była faworytką rolnika. W ostatnim odcinku show Tomasz w obecności kamer i ku uciesze Marty Manowskiej oświadczył się swojej ukochanej. Para zdecydowała też, że od stycznia Justyna przeniesie się na gospodarstwo Tomasza. Decyzja była o tyle poważna, że Justyna ma 9-letniego syna, który w związku z rewolucją w życiu mamy musiał zmienić szkołę i otoczenie. Dla Justyny było ważne, czy syn zaakceptuje przeprowadzkę na wieś. Dlatego Tomasz zaprosił chłopca do Wylatowa na wakacje. Justyna była szczęśliwa, że Wiktorowi spodobało się na wsi.

Reklama

"W wakacje chętnie pomagał w pracach na roli i sporo się też nauczy o hodowli zwierząt. Od stycznia czeka go jeszcze zmiana szkoły, ale widzę, że cieszy się na poznanie nowych kolegów. Czyli wszystko zaczyna się układać" - cieszy się Justyna.

Po tych doniesieniach wydawało się, że para układa sobie szczęśliwie życie. Jednak internauci odkryli, że z internetowego konta Justyny i Tomasza zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia i posty. Zaniepokoiło to fanów pary. Zaczęli snuć domysły o rozstaniu. 

Te wiadomości dotarły do Justyny i Tomasza, dlatego zabrali głos.

"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz wydali oświadcenie

Justyna i Tomasz zaraz po programie założyli wspólne konto na Instagramie. Para od czasu do czasu zamieszczała wspólne zdjęcia z urlopu czy wspólnie spędzonego czasu, jednak nigdy nie byli zbyt aktywni w mediach społecznościowych. Po niepokojących informacjach od internautów zamieścili wyjaśnienie, w którym zapewniają, że się nie rozstali, ale nie interesuje ich medialna popularność.

"Nasi kochani Fani u nas wszystko dobrze. Na chwilę obecną chcemy wyłączyć się z życia medialnego i cieszyć się swoim szczęściem. Do programu nie przyszliśmy po sławę, tylko po miłość i się udało. Dziękujemy, że jesteście z nami, niedługo się odezwiemy" - napisali Justyna i Tomasz we wspólnym oświadczeniu.

Fani gratulują parze

Pod postem Justyny i Tomasza pojawiło się wile komentarzy. Internauci popierają decyzję pary, by ograniczyć swoją obecność w mediach a skupić na budowaniu wspólnej przyszłości.

"Na taką wiadomość czekałam. Dużo miłości i dużo spokoju";

"Bardzo dobra decyzja, Dzisiejsze czasy nie służą miłości, a czasem ją niszczą, kibicuję i powodzenia";

"I właśnie o takie coś chodzi. Nie lajki i followersyi, tylko szło się po miłość i tyle";

"Mądra decyzja. Życie codzienne razem, to nie wstawianie zdjęć na Instagram. Dużo szczęścia"

"Super wiadomość, kibicowałam Wam od początku i nadal to robię" - piszą fani pod postem pary.

Zobacz też:

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Fani zaniepokojeni tym, co odkryli!

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery"

Rolnik szuka żony". Będą kolejne zaręczyny? Zapowiedź świątecznego odcinka wiele zdradza

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy