Reklama

Reklama

Reklama

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o swoim nazwisku! Już wszystko jasne!

Julia Wieniawa (22 l.) w trakcie internetowej sesji pytań i odpowiedzi wyjaśniła, dlaczego jej nosi dwuczłonowe nazwisko. Jak ujawniła, to dlatego, że jest szlachcianką.

Julia Wieniawa cieszy się niesłabnącą popularnością i nie przejmuje się radami bardziej doświadczonych aktorów, by poświęciła nieco czasu szlifowaniu swojego warsztatu aktorskiego, tak jak zrobił to choćby jej kolega z „Rodzinki.pl” Maciej Musiał. Tuż po maturze Julia przebąkiwała wprawdzie o pomyśle zdawania na studia aktorskie lub wyjazdu do Nowego Jorku i zapisania się na kursy w szkole Lee Strasberga, ale ostatecznie plany rozeszły się po kościach.

Wprawdzie nie udało jej się, póki co, zostać prawdziwą aktorką, co zresztą dobitnie dali jej do zrozumienia teatromani, którzy po prostu nie chcą jej oglądać na scenie warszawskiego Teatru Komedia, ale Julia się tym na razie nie przejmuje. Ważne, że na Instagramie obserwują ją 2 miliony fanów. 

Reklama

Julia Wieniawa chwali się pochodzeniem

Z myślą o nich młoda celebrytka regularnie organizuje internetowe sesje pytań i odpowiedzi. Ostatnio przy takiej okazji padło pytanie o podwójne nazwisko Julii. Wprawdzie nikt nie nazywa jej Wieniawa-Narkiewicz, jednak takie nazwisko widnieje w opisie jej internetowego profilu. 

Julia chyba ucieszyła się z pytania, bo dało jej możliwość pochwalenia się swoim szlacheckim pochodzeniem. Jak wyjaśniła: 

Na dowód zamieściła screen z Wikipedii, gdzie można przeczytać:

Jak się okazuje, herbem Julii jest czarna  żubrza głowa  na złotym tle ze złotym kołem w nozdrzach. Posądzaliście ją o to?

Zobacz też:

Skandaliczne słowa na antenie TVP. Jakikmowicz natychmiast uciszony!

Karolina Szostak zrezygnowała z drakońskiej diety

"Liczba zakażeń będzie rosła". Rzeczik rządu o czwartej fali w Polsce

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy