Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Julia Wieniawa rezygnuje z nauki?! Co za nagła zmiana planów!

Julia Wieniawa (19 l.) marzyła, by po maturze zdawać do szkoły aktorskiej. Teraz życie zweryfikowało te założenia!

Odkąd pojawiła się w show-biznesie, zdążyła pokazać, że bardzo zależy jej na zrobieniu kariery. Zaczęła od małej roli w serialu TVP2 "Rodzinka.pl", a potem wszystko potoczyło się zaskakująco szybko.

Reklama

Rozbudowano jej wątek w serialu, nagrała dwa single i wystąpiła w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii". Nie ma co ukrywać, że poprzedni rok był przełomowy dla Julii.

To wszystko sprawiło, że gwiazdka musiała zmienić swoje plany na przyszłość i porzucić jedno z większych marzeń. Po zdaniu matury, Wieniawa pragnęła uczyć się w państwowej akademii teatralnej, ale to wiązałoby się z wieloma wyrzeczeniami.

Młoda aktorka musiałaby zrezygnować z gry w serialu co najmniej na rok. Teraz, kiedy ma dobrą passę, to byłby najgorszy moment.

"Boi się, ze jeśli zniknie, wszyscy o niej zapomną" - zdradza "Gwiazdom" osoba z otoczenia artystki.

Nie mówiąc już o występach na wielkim ekranie. Film Vegi stał się dla niej przepustką do kolejnych castingów. Gdyby zdecydowała się na studiowanie, o następnych rolach mogłaby zapomnieć.

"Stwierdziła, że wykorzysta swoją popularność, by zbudować trwałą pozycję w show-biznesie. A na naukę przyjdzie odpowiedni czas" - wyjaśnia w rozmowie z gazetą informator.

Pytanie tylko, czy potem nie będzie już za późno na studiowanie.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama