Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata i Paweł Królikowscy zachwyceni Wieniawą!

Kiedyś bardzo martwili się o syna. Ale odkąd zaczął spotykać się z Julią Wieniawą (19 l.), odetchnęli z ulgą. Królikowscy nie mogą się wprost nachwalić pięknej partnerki Antka (29 l.).

Do tej pory rodzice aktora o potencjalnej przyszłej synowej wypowiadali się z powściągliwością. Oboje są tradycjonalistami i obawiali się, że syn, który w przeszłości sprawiał sporo problemów wychowawczych, mógł znów źle ulokować uczucia.

Postanowili najpierw przyjrzeć się wybrance syna, dlatego też chętnie gościli młodych w swoim domu.

Jakiś czas temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska (53 l.) przyznała, że zakochani wpadają do niej czasem na obiady.

Nie ukrywała też, że bardzo polubiła dziewczynę, która skradła serce jej syna. Teraz z kolei głos postanowił zabrać ojciec gwiazdora. Paweł Królikowski (56 l.) szczerze wyznał, że jest Julką zachwycony.

Reklama

- To jest sympatyczna osoba, bardzo utalentowana. Młodziutka jeszcze, ale jak na tak młodą osobę, to ona ma naprawdę fajnie posegregowane plany, marzenia w odpowiednich szufladkach - nie szczędził komplementów pod adresem Wieniawy.

I dodał ze śmiechem: - Z tego, co niezbyt wścibskim okiem dostrzegam albo się dowiaduję, jest to osoba bardzo wartościowa.

W grudniu ubiegłego roku zakochani świętowali swoją pierwszą rocznicę. Niedawno Julia zdobyła się na bardzo szczere wyzwanie: - Oczywiście, chciałabym zestarzeć się u jego boku. Kocham Cię, Antek! - powiedziała wzruszona.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy