Reklama
Reklama

Julia Wieniawa pokazała przyrodnią siostrę. Są do siebie podobne dwie krople wody?

Julia Wieniawa (23 l.) nie zapomina o najbliższych. A już szczególnie gna do nich, ile sił w nogach, jeśli zbliżają się ważne daty. Niedawno jej młodsza siostra Wiktoria skończyła 18 lat. Okazuje się, że aktorka świętowała z nią wejście w pełnoletniość przy misce ramenu. Wszystko pokazała w sieci.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej cenionych i rozchwytywanych gwiazd polskiego show biznesu. 23-latka nie tylko realizuje się w aktorstwie, występując w największych kinowych hitach, ale także rozpoczęła swoją karierę wokalną, dzięki czemu koncertuje po całej Polsce. Mimo że nie narzeka na brak obowiązków, pamięta o swoich najbliższych i stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Nawet jeśli ma ich wyjątkowo niewiele.

Jakiś czas temu aktorka wystąpiła w jednej z kampanii reklamowych razem ze swoją młodszą siostrą Wiktorią Parzyszek. Teraz ponownie pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z 18-tki dziewczyny. Tak się razem bawiły!

Reklama

Julia Wieniawa świętuje 18-tkę z siostrą!

Julia Wieniawa ma trzy siostry Alicję, Wiktorię i Kornelię. Najbardziej znaną z nich jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz, która podobnie jak Julka próbuje swoich sił w aktorstwie. Ma zresztą już na koncie pierwsze małe role w filmach i serialach. Występuje nawet w popularnej serii Polsatu zatytułowanej "Przyjaciółki".

Wiele wskazuje na to, że Wiktoria Parzyszek - jedna z jej przyrodnich sióstr - również będzie chciała podbić świat show biznesu. 18-latka ma za sobą kampanię reklamową dla jednej z marek odzieżowych, gdzie wystąpiła u boku popularnej Julii. Ponadto chętnie dba o swój wizerunek i rozwijaj profil na Instagramie, by stać się bardziej rozpoznawalną.

Wiktoria chętnie pokazuje w mediach niecodzienne outfity i dzieli się z obserwatorami autorskimi grafikami. Trudno jej odmówić własnego stylu! Z pewnością w przyszłości jeszcze nieraz o niej usłyszymy, ponieważ niedawno Wiktoria stała się pełnoletnia. Z tej okazji Julia Wieniawa zabrała ją na urodzinowy obiad, czym podzieliła się w mediach społecznościowych. Zdjęcie z siostrą podpisała dumnie:

Dziewczyny wybrały się do restauracji, gdzie razem zajadały się japońskim ramenem. Po zdjęciach widać, że świetnie się ze sobą bawiły. Przyrodnie siostry znacznie różnią się od siebie wyglądem. Wiktoria lubi wystrzałowe fryzury, krzykliwe kolory włosów i zaskakujące stylizacje. Julia jest za to bardziej stonowana, ale też pełna uroku.

Zobacz też:

Wieniawa ofiarą molestowania na planie filmowym. Wstrząsające wyznanie                

Julia Wieniawa i Hailey Bieber niczym bliźniaczki? Niebywałe, jak podobnie wyglądały!

Wieniawa i Rozbicki jednak są razem? Niebywałe, co zauważyli dziennikarze na gali Polsatu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Wiktoria Parzyszek
Reklama
Reklama
Reklama