Reklama
Reklama

Julia Wieniawa nieuleczalnie chora! Na początku nie wiedziała, co się dzieje!

Julia Wieniawa opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Okazuje się, że młoda aktorka od pewnego czasu zmaga się z podstępną chorobą, której nie da się całkowicie wyleczyć. Gwiazda wspomina, że długo nie zdawała sobie sprawy, co się z nią tak naprawdę dzieje...

Julia Wieniawa to dziś jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola w "rodzince.pl". Dziś na samym Instagramie śledzą ją ponad 2 miliony internautów, a każde jej pojawienie się na salonach wzbudza ogromne emocje. 

Zresztą sama Wieniawa (zobacz!) jest przekonana o swojej wyjątkowości, co wyznała w niedawnym wywiadzie dla Żurnalisty. 

"Nie ma takiej osoby jak ja w moim wieku. Nie mam konkurencji czystej (...). No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto?" - zastanawiała się głośno w wywiadzie.

Okazuje się jednak, że nie wszystko w życiu Wieniawy idzie po jej myśli i nawet ona boryka się z problemami zdrowotnymi, co niedawno wyjawiła. 

Reklama

Julia Wieniawa opowiedziała o swoim stanie zdrowia

Na swoim TikToku podzieliła się z fanami smutną informacją. Aktorka przyznała, że od dłuższego czasu zmaga się z uciążliwą chorobą, która mocno wpływa na jej wygląd. Mowa o Hashimoto, czyli nieuleczalnej chorobie tarczycy. 

Choroba ta w pewnym momencie mocno wpływała na wygląda Wieniawy i trochę to trwało, zanim udało się poznać diagnozę.

"W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój baby face" - mówiła w nagraniu na TikToku.
Na szczęście dziś udało jej się zapanować nad chorobą i jej objawami. Wieniawa zaapelowała jednak do fanów, aby się badali...

"Być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, albo kwestia tego, jaką macie urodę, tylko po prostu kwestia choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem. Dlatego w momencie, kiedy ja promuję naturalność, a ktoś pisze mi, że mnie stać na zabiegi upiększające, to nieprawda. Ja sobie nigdy nic w życiu z twarzą nie zrobiłam, tylko po prostu zaczęłam się leczyć i zmieniłam swój tryb życia" - zapewniła. 

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

"Taniec z gwiazdami" - wiemy, kto odpadł. Ogromne zaskoczenie

Rozwydrzone dziki zaatakowały Shakirę i jej syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | choroby
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy