Reklama
Reklama

Julia Wieniawa kusi gorącymi zdjęciami! Fani zachwyceni!

Julia Wieniawa (20 l.) doskonale wie, jak wykorzystać chwilę wolnego! Aktorka i piosenkarka obecnie wypoczywa na Bali, gdzie wspólnie ze znajomymi ładuje akumulatory przed czekającymi ją wyzwaniami. Obszerną relacją z podróży chętnie dzieli się z internautami, a ci z kolei równie chętnie komentują jej aktywność w sieci. Ostatnie zdjęcie opublikowane przez Wieniawę spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, a wszystko przez bikini, które ma na sobie!

A gdyby tak zamienić nieco pochmurny listopad w Polsce na słoneczny relaks na Bali? Czemu nie! Właśnie z takiego założenia wyszła Julia Wieniawa, która następnie... zamieniła plany w czyn!

Na rajskiej wyspie towarzyszy jej m.in. Anna Markowska - uczestniczka poprzedniej edycji programu: "Top Model".

Od kilku dni obserwatorzy ich profili w sieci mogą więc śledzić relacje z wyprawy, która pełna jest zarówno różnych aktywności, jak i chwil błogiego lenistwa. Na ostatniej fotografii Wieniawa zaprezentowała się w stroju kąpielowym, czym zachwyciła internautów.

Reklama

Jak można się domyślić, zdjęcie Julii Wieniawy w stroju kąpielowym nie mogło przejść niezauważone w Internecie.

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których nie zabrakło komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia:

"Bogini!", "Ślicznie wyglądasz, sztosik", "Pięknie wyglądasz na tym ujęciu", "Oszałamiająco"- to tylko kilka z wielu słów pozostawionych przez obserwatorów gwiazdy.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy