Reklama
Reklama

Julia Starak po śmierci brata usunęła się w cień. Kim jest dziedziczka fortuny?

Julia Starak przed tragiczną śmiercią brata brylowała na salonach. Przed laty przyjaźniła się także z żoną zmarłego, Agnieszką Woźniak-Starak. Nagle jednak przestała się jednak pojawiać na ściankach czy branżowych wydarzeniach i osunęła się w cień. Kim jest dziedziczka fortuny? Oto szczegóły.

Julia Starak: siostra zmarłego milionera chroni swoją prywatności

Lata temu Agnieszkę Woźniak-Starak i Julię Starak łączyła wyjątkowo bliska relacja. Ukochana i przyrodnia siostra tragicznie zmarłego milionera chętnie pojawiały się razem na salonach. Widać było, że jest między nimi prawdziwa przyjaźń.

W pewnym momencie Julia zdecydowała się jednak mocno ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Przestała także bywać "na salonach". Postawiła wówczas na ochronę swojego życia prywatnego. W 2019 roku media rozpisywały się o jej wyjściu za mąż. Zdradzić miał to wpis na instagramowym profilu Piotra Woźniaka-Staraka.

Reklama

"Odwiedziny u siostry i szwagra" - napisał pod zdjęciem.

Sama Julia nigdy nie zdecydowała się odnieść do tych plotek. Wiadomo natomiast, że jej ukochany, Fabrizio, jest szwajcarskim przedsiębiorcą.

Julia Starak: co dziś słychać u siostry Piotra Woźniaka-Staraka?

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Rodzina zmarłego milionera pogrążyła się w żałobie. Od tego czasu Julia Starak unika pojawiania się w mediach, dodatkowo wszystkie jej publikacje w mediach społecznościowych dostępne są tylko dla zaufanych osób. 34-latka ostatni raz została sfotografowana na pogrzebie brata.

Dzięki zdjęciom, które na swój instagram wrzuca ukochany dziedziczki fortuny wiadomo, że mieszkają teraz w Zurychu.

Julia Starak jest jedyną córką Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Po śmierci starszego brata została dziedziczką rodzinnej fortuny.

Zobacz także:

To ona odziedziczy majątek Staraków. Wieści o jej relacji z bratową zaskakują

Tak obecnie wygląda grób Woźniaka-Staraka. Przejmujący widok na same święta [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Starak wyszła za mąż w ogromnej tajemnicy! Dopiero teraz mąż Szulim się wygadał!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Starak | Piotr Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy