Reklama
Reklama

Była przyjaciółką Agnieszki Woźniak-Starak. Z dnia na dzień zapadła się pod ziemię

Julia Starak to nie tylko siostra tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, ale również bliska przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak. Kobiety przed laty miały znakomite relacje i brylowały razem na salonach. Po jakimś czasie Julia odsunęła się w cień, a następnie zupełnie zniknęła.

Julia Starak chciała zostać celebrytką?

Julia Starak przed laty pojawiała się u boku Piotra Woźniaka-Staraka na wielu branżowych imprezach. Towarzyszyła ukochanemu bratu nawet podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni w 2014 roku. Była również aktywna w social mediach, a kiedy Piotr związał się z Agnieszką, bardzo szybko się z nią zaprzyjaźniła.

Kobiety bywały razem na imprezach branżowych i widać było, że świetnie się dogadują. Niestety, w pewnym momencie Julia zniknęła z show-biznesu. Czym podyktowana była jej nagła decyzja?

Reklama

Zobacz też: Piotr Woźniak-Starak wywodził się z bogatej rodziny. Zostawił po sobie ogromny majątek

Julia Starak - co obecnie robi siostra Piotra Woźniaka-Staraka?

Julia Starak od pewnego czasu przestała pojawiać się na ściankach. Kobieta zaczęła zwracać też większą uwagę na to, co publikuje w social mediach. Jej życie prywatne stało się wielką tajemnicą. W sieci zaczęła krążyć plotka, że w 2019 roku kobieta wyszła za mąż. Piotr Woźniak-Starak za życia miał bowiem wstawić na instagramowe konto sugerujący to post.

"Odwiedziny u siostry i szwagra" - napisał wtedy Piotr.

Julia nigdy nie potwierdziła tych plotek. Z sieci możemy się jedynie dowiedzieć, że Fabrizio jest szwajcarskim przedsiębiorcą. Według informacji pojawiających się na instagramowych kontach pary wiadomo, że zakochani mieszkają w Zurychu.

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka prowadzi prywatnego instagrama. Dziś kobieta w ogóle nie pojawia się na imprezach show-biznesowych w Polsce, co kiedyś miała w zwyczaju.

Julia Woźniak-Starak - rodzice

Julia Starak to córka Anny Woźniak-Starak oraz Jerzego Staraka. Jej matka przed laty pracowała jako modelka Mody Polskiej i Gianniego Versace. Aktualnie jest właścicielką restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Ojciec Julii z kolei jest największym udziałowcem Polpharmy. Nieprzerwanie od 1990 roku mężczyzna znajduje się na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost".

Zobacz też:

Co się stało z kelnerką Ewą z łodzi Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak spocona, rozczochrana i bez makijażu. Wygląda na swój wiek?

Tak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Wystrój wielu może zaskoczyć

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy