Reklama
Reklama

To ona odziedziczy majątek Staraków. Wieści o jej relacji z bratową zaskakują

Rodzina Woźniaków-Staraków należy do czołówki najbogatszych w Polsce. Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w 2019 roku jedyną spadkobierczynią pokaźnego majątku Anny Woźniak-Starak i Jerzego Woźniaka pozostaje ich córka Julia. Choć kilka lat temu kobieta była widywana na salonach, to teraz niemal całkowicie usunęła się w cień. Co ciekawe, pewna kwestia może też sporo mówić o jej relacjach z Agnieszką Woźniak-Starak…

Związkiem Agnieszki Woźniak-Starak z milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem przed kilkoma laty ekscytował się cały show-biznes. Para wzięła huczny ślub we Włoszech i wydawało się, że ich miłość będzie niemal wieczna. Niestety, tragiczna śmierć milionera w 2019 roku na zawsze przekreśliła ich dalsze plany i marzenia. Przypomnijmy, że mężczyzna zginął na jeziorze Kisajno podczas wyprawy motorówką.

Reklama

Relacje Agnieszki Woźniak-Starak i Julii Starak uległy ochłodzeniu?

Agnieszka Woźniak-Starak miała doskonałe relacje nie tylko z teściami, ale także ze szwagierką, Julią Starak. Panie pokazywały się razem na salonach i można było odnieść wrażenie, że stały się dla siebie przyjaciółkami. To właśnie dziennikarka miała namówić Julię do podjęcia treningów z Ewą Chodakowską, dzięki czemu kilka lat temu siostrze Piotra udało się zrzucić aż dwadzieścia kilogramów.

Niestety, po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Julia niemal całkowicie wycofała się z życia publicznego. Ale to nie wszystko. Czyżby ochłodzeniu uległy także jej relacje z bratową? Jak się bowiem okazuje, panie nawet nie śledzą swoich profili na Instagramie, co w dzisiejszych czasach w świecie show-biznesu jest pewnym wyznacznikiem. Julia Starak jednak w odróżnieniu od dziennikarki nie prowadzi zasięgowego konta, a stricte prywatne. Do swojego instagramowego "świata" wpuściła jedynie czterdzieści sześć osób. Jak można przypuszczać, jest to jedynie zaufane grono znajomych czy przyjaciół.

Jaki majątek odziedziczy Julia Starak?

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wiele osób zastanawiało się, jaki majątek odziedziczy jego żona. Para miała podpisaną intercyzę, jednak obowiązywała ona jedynie w przypadku rozwodu, zatem Agnieszka Woźniak-Starak mogła odziedziczyć fortunę swojego męża.

Tymczasem zasobność rodziny Woźniaków-Staraków to inna bajka. Anna i Jerzy dorobili się fortuny w branży farmaceutycznej, a ich majątek wedle doniesień medialnych szacowany jest na prawie 10 miliardów złotych! To właśnie co najmniej taką fortunę odziedziczy kiedyś Julia Starak, która jest teraz jedyną spadkobierczynią.

Zobacz też:

Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak o świętach bez męża. Łzy same cisną się do oczu

Bolesny cios dla Woźniak-Starak nadszedł z najmniej spodziewanej strony. I to od kogo

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła zdjęciem. Fanów niepokoją jej słowa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy