Reklama
Reklama

Julia Kamińska zostanie mamą?! Nie posiada się z radości!

Julia Kamińska (32 l.) jest ciąż szczęśliwa w związku z 20 lat starszym od siebie partnerem. Choć ich miłość na początku budziła kontrowersje, to teraz wszyscy widzą, że Julia i Piotr do siebie pasują. Wygląda też na to, że ich rodzina może niedługo się powiększyć!

Tego wieczoru była wyjątkowo dumna ze swojego ukochanego. Na premierze nowego filmu 1800 gramów Julia Kamińska długo i z radością pozowała do zdjęć u boku Piotra Jaska (52 l.).

A potem, kiedy znaleźli się na scenie, oklaskiwała jego dzieło. Sama również wtrąciła w tę niezwykłą opowieść przysłowiowe trzy grosze. Była jedną z autorek scenariusza. 

"Od lat tworzą wspaniały duet. Piszą scenariusze filmów i seriali, a ostatnio nawet stworzyli razem kilka piosenek, które Julia ma zamiar nagrać wkrótce na swojej płycie" - zdradza "Rewii" bliska znajoma pary.

Reklama

A przecież nie każdej parze udaje się wytrzymać ze sobą i w życiu, i w pracy... 

"Piotr jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. To najlepszy scenarzysta w Polsce, jeśli nie na świecie" - zachwalała swego czasu ukochanego pani Julia.

Film "1800 gramów" opowiada o macierzyństwie i nie jest tajemnicą, że właśnie o tym, by zostać mamą, aktorka marzy w tej chwili najbardziej. W tym roku minęło 11 lat, odkąd odnalazła szczęście u boku scenarzysty. Poznali się na planie serialu "BrzydUla", który przyniósł aktorce ogromną popularność.

Ona rozstała się wtedy z rosyjskim aktorem Lwem Murzenką i było oczywiste, że tak pełna uroku dziewczyna długo nie pozostanie samotna... 

"Z Piotrem polubiliśmy się od pierwszego wejrzenia" - zdradziła potem. - "Pamiętam,  że spotkaliśmy się u producenta. Rozmawialiśmy i Piotr wydał mi się bardzo sympatycznym człowiekiem. Z czasem zaprzyjaźniliśmy się. On miał wówczas swoje życie. To wszystko nas zaskoczyło...".

Niektórzy nie wróżyli im jednak przyszłości, ponieważ partner aktorki jest starszy od niej o 20 lat, a różnica wieku miała ponoć budzić niepokój rodziców aktorki. Ostatecznie jednak udało się wszystkich uspokoić, a oni nieprzerwanie od lat są szczęśliwą parą. Od kiedy aktorka skończyła 30 lat, coraz częściej myśli o macierzyństwie. 

"Nie chce się spieszyć, ale nie ukrywa, że z Piotrem często poruszają ten temat. Chcieliby stworzyć pełną rodzinę i wierzą, że będzie im to dane. Julia czuje coraz większą gotowość i w końcu się na to zdecydują" - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy