Reklama
Reklama

Józefowicz ma inną na oku. Niewiarygodne, co z Urbańską. Poruszenie na całą Polskę

Janusz Józefowicz wciąż potrafi zaskakiwać. Słynny reżyser i mąż Nataszy Urbańskiej zdecydował się ostatnio na podjęcie dość niespodziewanej decyzji, która zaskoczyła chyba nie tylko żonę, ale i fanów jego twórczości w całej Polsce. "Życie na Gorąco" potwierdza krążące od pewnego czasu plotki...

Janusz Józefowicz dopiero co uporał się z rodzinnymi problemami związanymi z córką, o których rozpisywały się media plotkarskie, a tu gruchnęły takie wieści. 

Jak donosi "Życie na Gorąco", reżyser podjął ostatnią dość odważną decyzję, która ma związek z jegokultowym musicalem "Metro". Tygodnik informuje, że Janusz intensywnie pracuje "nad kinową wersją musicalu", który przed laty stał się ogromnym hitem.

Józefowicz opowiedział, co planuje. Co na to Urbańska?

Reklama

To w nim wystąpiła Edyta Górniak, śpiewając słynną "Litanię". Nie jest tajemnicą, że drogi Józefowicza i Górniak dawno się rozeszły.

Janusz Józefowicz nie bierze pod uwagę żony. Ma inną na oku

I tutaj dochodzi do największego zaskoczenia. "Życie na Gorąco" informuje bowiem, że Janusz postanowił obsadzić w roli Anki właśnie Edzię! To chyba dość bolesny cios dla jego żony Nataszy Urbańskiej, która oprócz śpiewania para się wszak także aktorstwem. 

Janusz jest jednak nieprzejednany i chce do filmu ściągnąć właśnie Górniak, choć zdaje sobie sprawę, że diwa ma już swoje lata.

"Trzeba zacząć od tego, że realizacja tego projektu to moje wielkie marzenie, o którym myślę od lat. Mam już wszystko opracowane. Edytę widzę w zespole. Wprawdzie 'Metro' jest o młodych ludziach, ale chciałby, aby Edyta była częścią tego projektu. Pamiętam, kiedy pierwszy raz ją spotkałem. Od samego początku była kandydatką do roli Anki, którą ostatecznie zagrała i zrobiła fantastycznie" - wyznaje Janusz w "Życiu na Gorąco".

Co na to Edyta? Cóż, kapryśna diwa chyba niespecjalnie pali się do tego pomysłu...

"Jeśli będę miała coś do powiedzenia w tek kwestii, z pewnością powiem" - ucięła szybko rozmowę z tygodnikiem. 

Cóż, z pewnością rolą nie pogardziłaby Natasza, choć ta teraz będzie miała dużo pracy, bo gruchnęły o niej sensacyjne wieści.

Zobacz też:

Natasza Urbańska odbudowała relacje z pasierbem. Nie było łatwo...

Edyta Górniak pociesza Nataszę Urbańską po porażce. Co na to Józefowicz?

Natasza Urbańska i Józefowicz: Sensacyjne plotki to jednak prawda. Wielkie poruszenie w dworku w Jajkowicach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama