Reklama
Reklama

Płyną pilne wieści o Cleo. Huczało od plotek, a tu niewiarygodne, co się okazało. To koniec

W "The Voice Kids" szykuje się prawdziwa rewolucja. Jak huczą media, z programem żegna się pokaźne grono jurorów. Zaczęło się od informacji, że odchodzi Dawid Kwiatkowski a jego miejsce zajmie Marina Łuczenko-Szczęsna. Na tym jednak nie koniec. Właśnie okazało się, że i Cleo nie może czuć się bezpieczna. Nie do wiary, kto ją wygryzł...

Przed startem jesiennych ramówek stacje telewizyjne postanowiło co nieco posprzątać i odświeżyć w swoich ofertach programowych. Jakiś czas temu widzami wstrząsnęły informacje o czystkach w "Dzień Dobry TVN", z którego to zwolniono blisko połowę prowadzących. 

Wygląda na to, że publiczny nadawca postanowił wziąć przykład z konkurencji. Spore zmiany szykują się m.in. w programie "The Voice Kids"

Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna nową trenerką w "The Voice Kids"

Już jakiś czas temu donoszono, że z show żegna się Dawid Kwiatkowski, którego zastąpić ma nowa ulubienica TVP - Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Pudelek donosi, że żona piłkarza "podpisała już umowę z TVP i jesienią rzeczywiście zobaczymy ją w roli trenerki wokalnej".

Na tym jednak nie koniec sensacyjnych ustaleń. Z programem niespodziewanie żegna się także Cleo, która z "The Voice Kids" związana była od drugiej edycji. 

To koniec! Cleo odchodzi z The Voice Kids

"To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie "The Voice Kids". Jej miejsce zajmie inna znana artystka" - zdradził informator portalu z TVP. 

Jak udało się ustalić, już znaleziono kogoś na jej miejsce. Nową fuchę na Woronicza dostała ponoć Natasza Urbańska! 

"Natasza i Marina znają się jeszcze z czasów dawnego Buffo, dlatego produkcja liczy, że panie świetnie się dogadają, mimo że są osobami o różnych charakterach" - dodaje źródło Pudelka. 

Same zainteresowane jednak milczą w tej sprawie i nie chcą udzielać komentarzy. 

Zobacz też:

SZOK! Wellman pilnie ukrywała syna, a tu gruchnęły TAKIE WIEŚCI. Spływają gratulacje z całej Polski

Cleo przeszła totalną metamorfozę. Artystka zaprezentowała zupełnie nowy image

Cleo zapłaciła wysoką cenę za sławę. "Już tego nie odwrócę" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Złote krany, marmury i domowa sauna. Tak wygląda luksusowy apartament Cleo

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy