Reklama
Reklama
Tylko u nas

Cleo zapłaciła wysoką cenę za sławę. "Już tego nie odwrócę" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Cleo postanowiła więcej czasu poświęcać swojej rodzinie. Podsumowując mijający rok, stwierdziła, że sporo czasu w swoim życiu poświęciła karierze, na czym ucierpiała jej rodzina i relacje. Artystka ma plan naprawczy.

Cleo szczerze o cenie sławy

Cleo to jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych piosenkarek w naszym kraju. Największą popularność przyniosła jej współpraca z Donatanem. Ich największy hit "My Słowianie" (posłuchaj!) sprawił, że o wokalistce zrobiło się głośno w całej Polsce. Gwiazda wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Powodzenie na scenie zawdzięcza nie tylko talentowi, ale też ciężkiej pracy i licznym koncertom. Artystka w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że sława ma swoją cenę.

Reklama

"Ostatnio wzięło mnie na takie przemyślenia. Straciłam sporo czasu dla moich bliskich i ja tego nie odwrócę" - mówi artystka.

Cleo żałuje, że zbyt szybko upływa czas. Ona sama dużo go poświęca na pracę i każde spotkanie z rodziną przypomina jej, że musi zadbać o bliskich.

"Przyjeżdżam do rodziców i widzę, że wszyscy stajemy się starsi, gdzieś nam czas ucieka i to jest koszt tego wszystkiego" - zwierza się w rozmowie z Pomponikiem.

Cleo więcej czasu poświęci rodzinie

Cleo ma jednak pomysł jak temu zaradzić: "Plan naprawczy jest taki, że mam zamiar spędzać z rodzicami i moim bratem bliźniakiem więcej czasu. Więcej czasu im poświęcać".

Artystka już w święta wprowadziła plan w życie. Pojechała w rodzinne strony do swoich bliskich, ponieważ to oni są dla niej najważniejsi. 

 "To jest ten czas, kiedy ja naprawdę mogę się wiesz zaszyć w tych typowych świątecznych dresach pod choinką z bratem, z kotem, z moimi rodzicami" - opowiadała gwiazda kilka dni temu.

Cleo przy okazji zaapelowała wówczas do fanów, by poświęcili czas rodzinie.

"Jak macie z kim, to proszę mi spędzać ze swoją rodziną, a nie tam, że udajemy, że nie mamy z kim" - skwitowała.

Przypomnijmy jeszcze, że Cleo ma brata bliźniaka. To on jest dla niej bardzo ważny w życiu.

"Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam jakbym śpiewała juz od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka - spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie" - pisałą w sieci Cleo. 

Zobacz też:

Cleo inwestuje tylko w bezpieczne biznesy. Gwiazda wynajmuje mieszkania!

Cleo zaśpiewała piosenkę Kory. Teraz mierzy się z falą krytyki. Zareagowała na wpis radiostacji

Cleo promuje profilaktykę raka piersi. Odsłoniła biust 


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama