Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jolanta Pieńkowska coraz młodsza! Jak ona to robi?

Niedawno Jola Pieńkowska świętował swoje 53. urodziny. To niesamowite, ale upływający czas jest dla niej bardzo łaskawy. Wydaje się nawet, że wygląda młodziej niż kilkanaście lat temu! W czym tkwi sekret jej piękna?

Jolę Pieńkowską zna chyba każdy Polak. Gwiazda swą karierę telewizyjną zaczynała od pracy w TVP. Pierwsze wydanie "Wiadomości" poprowadziła w 1990 roku.

Reklama

Przez lata była na absolutnym medialnym topie. Później zniknęła, ale i tak było o niej głośno. Wszystko z powodu jej związku z miliarderem, Leszkiem Czarneckim, z którym zresztą wzięła ślub w 2008 roku. Wszystko było utrzymane w absolutnej tajemnicy, ale ponoć wesele Jolanta miała bajeczne.

W 2006 roku Pieńkowska trafiła do TVN. Najwięcej emocji wzbudziło jej pojawienie się w "Dzień Dobry TVN". Doszło nawet do tego, że na Facebooku powstała strona o wiele mówiącej nazwie: Jolanta Pieńkowska musi odejść z "Dzień Dobry TVN".

Tak też się stało. W 2014 roku żona miliardera trafiła do TVN 24 Biznes i Świat, gdzie zajmuje się głównie tematyką zagraniczną. Dziennikarki jest też znacznie mniej w mediach plotkarskich. Nie pojawia się na celebryckich spędach, próżno jej szukać nawet na prezentacji ramówki pracodawcy. 

Nic więc dziwnego, że jej przemiana wzbudza spore emocje. W końcu na co dzień widuje ją garstka widzów tej niszowej stacji biznesowej i rodzina. A Pieńkowska młodnieje z każdym rokiem. 

Jak ona to robi? Macie jakieś pomysły?


Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje