Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Racewicz znowu zakochana! Kim jest ten przystojny mężczyzna?

Od niedawna u boku Joanny Racewicz (44 l.) pojawia się pewien mężczyzna. Tygodnikowi udało się dowiedzieć, kim jest nowy przyjaciel dziennikarki.

Ich znajomość trwa od wielu miesięcy. Jednak dopiero w listopadzie Joanna Racewicz pojawiła się publicznie u boku nowego przyjaciela. Dziennikarka nie chciała wtedy powiedzieć, kim jest przystojny mężczyzna, z którym przyszła na pokaz mody.

Reklama

"Nic nie mogę zdradzić, bo mam taki zwyczaj, że nie komentuję mojego życia prywatnego" - odpowiadała prezenterka. 

Jak udało się ustalić "Dobremu Tygodniowi", nowy kolega Joanny jest z zawodu pilotem - podobnie jak poprzedni partner Joanny, z którym spotykała się po śmierci męża Pawła Janeczka. 

Wydawało się, że to z nim zwiąże się Racewicz. Para spędziła wspólne wakacje nad polskim morzem w 2016 roku. Marcin miał doskonały kontakt z synem dziennikarki, Igorem (9 l.).

Razem trenowali piłkę nożną i świetnie się bawili. Pilot był nawet na Pierwszej Komunii Świętej chłopca. Jednak nieoczekiwanie po pewnym czasie Joanna rozstała się.

"Partner nie jest dla mnie warunkiem koniecznym do szczęścia. Osobą naprawdę mi niezbędną jest teraz mój syn. Ale to nie znaczy, że postanowiłam być sama. Jeśli spotkam właściwego mężczyznę, będę wiedziała, że to ten" - mówiła.

Ostatnio Racewicz pochwaliła się uroczym prezentem - laleczką, która jest jej podobizną. Wszystko wskazuje na to, że dostała ją od nowego przyjaciela. A czułe objęcia obojga wskazują na coraz bliższą relację.

Czas pokaże, czy to właśnie z nim Joanna spędzi resztę życia. Jak sama zaznacza, ostrożnie podchodzi do relacji damsko-męskich, a najważniejszy w jej życiu jest syn.

Najwidoczniej dziennikarka znalazła kogoś, kto w pełni to akceptuje i ich kontakty wyglądają bardzo obiecująco.

Może jeszcze fanom prezenterki będzie dane zobaczyć ich ulubienicę na ślubnym kobiercu! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje