Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Racewicz zaskoczyła zdjęciem! Co się stało z jej twarzą?!

Joanna Racewicz (47 l.) jest znana z tego, że bardzo dba o swój wygląd i swoją urodę. Mimo zbliżającej się powoli 50-tki, nie wygląda na swój wiek. Tym razem dziennikarka pokazała zdjęcie, na którym nie przypomina samej siebie...

Prezenterka zawsze wygląda doskonale - idealna stylizacja, fryzura i makijaż. Asia nie ukrywa, że każdego dnia dba także o swoją figurę i nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. 

To dzięki temu na jej twarzy nie ma ani jednej zmarszczki. Dlatego też ostatnio zaskoczyła fanów dość niecodziennym zdjęciem. 

Na fotografii Asia ma na twarzy zmarszczki i wygląda na znacznie starszą niż jest w rzeczywistości. Zdjęcie wyglądało tak realistycznie, że pojawiło się pytanie, co stało się z twarzą gwiazdy?! 

Odpowiedź jednak przyszła bardzo szybko i to od samej zainteresowanej. Okazało się, że to fotomontaż, który powstał z okazji Dnia Babci, który był obchodzony w Polsce 21 stycznia. 

"Kiedy już zostanę babcią - będę tulić bez końca i rozpieszczać bez umiaru. Nie obiecuję lepić pierogów, ani dziergać szalików, ale zabiorę na narty, na łódkę, na konie, na koniec świata i największe lody pod słońcem. 

Jeśli los oraz "syn lepszy niż marzenie" obdarzą mnie wnuczkiem - obiecuję kochać do utraty tchu, ocierać wszystkie łezki i BYĆ. Nawet, gdy już mnie nie będzie. Wiecie, że nawet lubię te zmarszczki... Nawet mi się podobają... Ciekawe... Kto by pomyślał?" - napisała Joanna we wzruszający sposób pod zdjęciem.

Może kiedyś marzenia dziennikarki się spełnią, a wtedy z pewnością ze zmarszczkami będzie jej do twarzy! 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje