Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Przetakiewicz obwinia o to synów! Szok!

Joanna Przetakiewicz (51 l.) zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat rodzinnych relacji. Okazuje się, że - jak w każdej rodzinie - jest coś, co wymaga poprawki. Projektantka zdradziła, czego nie lubi w swoich synach!

W życiu Joanny Przetakiewicz sporo ostatnio się dzieje. Ruszyły pierwsze nagrania do programu "Joanna Happy Hour Show", który będziemy mogli oglądać już od września w TVN. 

Reklama

Ostatnio też zaszokowała wszystkich swoim wyznaniem, na temat w wieku 14 lat straonego dziewictwa. Teraz projektantka zdecydowała się opowiedzieć o rodzinnych relacjach, w których - jak się okazuje - nie jest idealnie. 

Gwiazda ma dość nietypowy matczyny problem. Chciałaby spędzić wakacje z synami, jednak oni nie chcą jechać na wczasy z szaloną mamą. Joasia ma żal, że jej pociechy nie są tak rozrywkowe jak ona. 

"Moi synowi są bardziej poważni ode mnie i na imprezach nie wskakują ze mną na stoły, żeby na nich tańczyć. W naszej rodzinie to ja jestem ta szalona" - wyznała w rozmowie z "Faktem" Przetakiewicz.  

Celebrytka ma trzech synów - Aleksandra, Filipa i Jakuba. Pierwszy z nich związany jest z show-biznesem, a Filip studiuje w Stanach Zjednoczonych. Z kolei najmłodszy syn skończył liceum w Londynie. 

Trzeba przyznać, że urodę odziedziczyli po mamie!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje