Reklama
Reklama

Joanna Opozda pokazała nienawistne wiadomości. Zgłosiła sprawę na policję

Joanna Opozda (33 l.) z pewnością wolałaby czas oczekiwania na narodziny dziecka spędzić w spokoju, jednak „życzliwi” internauci nie zamierzają jej tego ułatwiać. Aktorka pokazała skan obrzydliwych komentarzy, jakie otrzymała w związku ze swoim ślubem i ciążą. Trudno uwierzyć, że można coś takiego napisać.

7 sierpnia Joanna Opozda poślubiła Antka Królikowskiego, co do którego wszyscy już stracili nadzieję, że się kiedykolwiek ustatkuje. Od razu pojawiły się podejrzenia, że aktorka szła do ślubu w ciąży, jednak Opozda postanowiła dać im odpór na swoim Instagramie.

Jak można się domyślać, zależało jej na tym, by po pierwsze nikt nie kwestionował tego, że wyszła za mąż z miłości, a po drugie, jak większość przyszłych mam, wolała nie ujawniać za wcześnie swojego stanu, żeby nie zapeszyć. Zamieściła wtedy emocjonalny wpis: 

Reklama

W swoich kolejnych komentarzach apelowała o to, by „nie zaglądać kobietom do macic”, co w Polsce zdarza się, niestety, nagminnie, jednak ciąża ma to do siebie, że nie da się jej trzymać w tajemnicy w nieskończoność.


Nienawistne wiadomości

Z pewnością Opozda chciałaby magiczny czas oczekiwania na narodziny dziecka przeżyć w spokoju, jednak zamiast tego wylądowała na komendzie policji. Powodem są nienawistne wiadomości, które otrzymuje. 

Dosłowne ich przytaczanie budzi zrozumiały opór, wystarczy wspomnieć, że autor lub autorka tych skandalicznie podłych słów, wypomina aktorce, że wzięła ślub będąc w ciąży i życzy jej i  jej nienarodzonemu dziecku wszystkiego najgorszego. 

Aktorka zamieściła skan tych obrzydliwych wiadomości na swoim Instagramie, nie ukrywając, że zależy jej na namierzeniu ich autora lub autorki. Jak ujawniła, nie puści tego płazem i już zgłosiła sprawę na policję:

Zobacz też: 

Iza Krzan zalała się łzami na wizji. Dramatyczne wspomnienia wróciły

Elżbieta II miał odstawić alkohol. Nie zrobiła tego

Wzrost zakażeń. Wciąż duża liczba zgonów

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy