Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Opozda odsłania nogi na pierwszym spacerze z synem. Nie za zimno?

Joanna Opozda (33 l.) nie miała lekkiego finału ciąży. Najpierw „nerwowy incydent” z udziałem jej ojca Dariusza, później głośne rozstanie z Antonim Królikowskim. Młoda mama stara się ułożyć swoje życie na nowo i właśnie wybrała się na pierwszy spacer z Vincentem. Joanna Opozda mimo trudności w sprawach prywatnych, sprawia wrażenie wypoczętej. Na przechadzkę z dzieckiem wybrała dresową sukienkę odsłaniającą nogi oraz wiosenny płaszcz. Nie było jej za zimno?

Joanna Opozda odsłania nogi na pierwszym spacerze z synem. Nie za zimno?

Joanna Opozda powoli zbiera siły po ostatnich perturbacjach z "jeszcze swoim mężem" Antonim Królikowskim. Afera wokół romansu "Królika" wstrząsnęła polskimi mediami, a aktor, zamiast okazać skruchę - konsekwentnie milczy. Dla Joasi, która 22 lutego powitała na świecie swojego pierwszego syna, ostatnie tygodnie były bardzo nerwowe. Najpierw awantura z jej ojcem Dariuszem, później widmo rozstania z ojcem dziecka mocno dały jej w kość. Na szczęście celebrytka czuje się już lepiej i w końcu postanowiła wyjść na świeże powietrze ze swoją pociechą.

Reklama

Joanna Opozda wybrała się na przechadzkę z Vincentem po swojej okolicy. Choć pierwszy spacer z noworodkiem to ekscytujące doświadczenie, celebrytka sprawiała wrażenie nadal przygnębionej.

Aktorka postawiła już na wiosenną stylizację, składającą się z dresowej, ciemnobeżowej dresowej sukienki oraz płaszcza w kratkę. Vincent przemierzał stołeczne alejki w czarnym wózku, lubianej przez celebrytów marki, produkującej akcesoria dziecięce. Cena takiego wózka mogła sięgać nawet 10 tysięcy złotych, o czym pisaliśmy niedawno (tutaj), gdy Antonii postanowił po raz pierwszy odwiedzić swojego synka.

Myślicie, że Antoni Królikowski również zabierze w końcu Vincenta na spacer?

Zobacz też:

Joanna Opozda przemówiła: "Dziękuję za ogrom wsparcia, jaki od Was otrzymuje"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Wojna w Ukrainie. Senat USA jednogłośnie uznał Putina za zbrodniarza wojennego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Vincent Królikowski | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy