Reklama
Reklama

Opozda leczy rany po rozstaniu? Nocny rajd tego dowodzi!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przechodzą poważny kryzys. Ostatnio pojawiły się plotki, że ich miłość nie przetrwała próby czasu, a w zasadzie kilku miesięcy małżeństwa. Chociaż oboje milczą w tej sprawie, to Joasia na Instagramie publikuje wpisy, z których można wyczytać, że przechodzi ciężki czas...

Joanna Opozda i Antek Królikowski poznali się w czerwcu 2020 roku. Po kilku miesiącach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Wiele się mówiło o powodach, ale para nigdy nie chciała tego komentować. Po jakimś czasie ponownie pojawili się razem i oznajmili, że jednak do siebie wrócili. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski: szybki ślub i ciąża

Zaręczyli się w tajemnicy, a pierwsze informacje o planowanym ślubie pojawiły się w lipcu 2021 roku. Miesiąc później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Na uroczystości pojawiło się wielu znanych aktorów, celebrytów i ludzi świata show-biznesu m.in. mama pana młodego - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Joanna Kurowska, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna i Tomasz Oświeciński.

Reklama

Nagła decyzja o małżeństwie wzbudziła podejrzenia, a media szybko obiegły plotki o ciąży. Para młoda zaprzeczała im, aż w końcu po dwóch miesiącach wyznała, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka. 22 lutego 2022 roku urodziła syna, Vincenta. 

I gdy wydawało się, że ich historia zakończy się happy endem, wyszło na jaw, że Antek Królikowski rozstał się z małżonką, nie mieszka z nią i nie nosi obrączki. Według informatorów portali plotkarskich, miał dopuścić się zdrady z sąsiadką. Informacje te nie są jednak potwierdzone, bo para konsekwentnie milczy. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski: rozstanie i zdrada?

Na profilu Joanny Opozdy pojawiają się teraz emocjonalne wpisy. "Przepraszam pana z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata? Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat" - napisała aktorka już po rozstaniu. Sugerowano, że to słowa skierowane do Antka...

Joanna jest wierząca i małżeństwo jest dla niej świętością, ale ostatnio paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła z budynku, w którym znajduje się kancelaria prawnicza. Czyżby zdecydowała się złożyć pozew?

We wtorek na jej instastory pojawiło się nagranie z nocnej przejażdżki autem. W tle słychać muzykę. To utwór "Nóż w serce" Holaka. W tekście autor mówi o rozstaniu i trudnej relacji. "Chyba zrozumiałem i wiem już czego nie chcę. Dziś już nie tęsknię. Myślałem, że nas łączy dużo więcej. Czekałem aż napiszesz, ale teraz tego nie chcę" - brzmi fragment. Można z tego wnioskować, że tym razem Opozda nie zmieni zdania i nie przyjmie Królikowskiego z powrotem...

***

Zobacz także:

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

Tajemnicza choroba Patrycji Kazadi. To przez nią odeszła z telewizji

Cichopek ukrywała to przed wszystkim! Znajomi z pracy byli zszokowani

Plakat "no war" na żywo w rosyjskiej telewizji! Dziennikarce grozi 15 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy