Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Joanna Opozda i jej "skandaliczne zachowanie". Dziennikarz wyrzucił ją z grona znajomych!

Bohdan Gadomski jest rozczarowany spotkaniem z Joanną Opozdą (30 l.). Na swoim profilu dziennikarz zdradził kilka szczegółów dotyczących gwiazdki "Pierwszej miłości".

Pretekstem do przeprowadzenia wywiadu dla "Angory" była informacja, że Opozda zagra tytułową rolę w nowym filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot cudowna".

Reklama

Po całym zdarzeniu dziennikarz napisał jednak dość gorzki komentarz na temat aktorki, usuwając ją z grona znajomych na Facebooku.

"Joanna Opozda okazała się rozmówczynią chaotyczną i za wszelką cenę chciała być nie podmiotem wywiadu, a jego autorką" - czytamy na profilu Bohdana Gadomskiego.

Spotkanie zakończyło się bardzo nieprzyjemnie. Ze względu na swoje "skandaliczne zachowanie" aktorka nie może już liczyć na zainteresowanie ze strony Gadomskiego.

"Rozczarowała mnie i zdenerwowała. Współczuję narzeczonemu" - napisał dziennikarz.

W kolejnym wpisie zdradził, że Opozda niedawno straciła również pracę:

"Z Teatru Kamienica została zwolniona za 2 minutowe opóźnienie z wejściem na scenę. Wszyscy czekali, a aktoreczka robiła sobie selfie. Miała dostać ode mnie 3 filmy z Brigitte Bardot, za skandaliczne zachowanie podczas wywiadu została usunięta z grona znajomych. Dorobku nie ma prawie żadnego, tylko rólka BB w filmie Majewskiego zakwalifikowała Opozdę z Buska do wywiadu w Angorze" - kończy Gadomski.

***


Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Bohdan Gadomski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje