Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski: historia związku i rozstania

Joanna Opozda (33 l.) i Antoni Królikowski (33 l.) byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich burzliwe uczucie rozpalało nagłówki wszystkich polskich tabloidów. Jaka się zaczęła i jak wyglądała historia burzliwej miłości? Dlaczego nastąpił jej dwukrotny koniec?

Pod koniec lutego Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Vincent. Nim doczekali się potomka, ich związek przechodził wiele burzliwych chwil. W piątek 25 lutego, czyli dokładnie 3 dni po porodzie, w serwisach plotkarskich zawrzało: para się rozstała! Anonimowi informatorzy potwierdzają tę informację. Jak zaczął i zakończył się związek popularnej pary?

Reklama

Joanna Opozda i Antek Królikowski: jak zaczął się ich związek

Antek Królikowski potwierdził, że spotyka się z Asią w lipcu 2020 roku. Tuż po tym, jak zostali przyłapani przez paparazzi w jednej z warszawskich restauracji. 

Aktor był do tamtej pory znany z tego, że jest kochliwy i uwielbia towarzystwo kobiet. O jego związkach krążyły legendy. Pierwszą, bardzo medialną relacją aktora była znajomość z o rok starszą koleżanką po fachu Laurą Breszką. Związek nie przetrwał, bo Laura zarzucała Antkowi brak odpowiedzialności. 

Krótko później aktor związał się z gwiazdą czwartej edycji "Top Model" - Samuelą Górską. Dziś mało kto pamięta o modelce.  

Dość głośny okazał się związek Antka Królikowskiego z aktorką Kasią Sawczuk. Nie wiadomo dlaczego się rozstali. Teorii i spekulacji było bardzo wiele. Mówiło się o zazdrości. W każdym razie kolejną dziewczyną aktora była bliska przyjaciółka Sawczuk - Julia Wieniawa. Z nią aktor był ponad 2 lata, kiedy Julia nie była jeszcze tak popularna. Rozstali się w zgodzie, dziękując sobie za wspólnie spędzony czas. Potem Antek spotykał się z prawniczką, Kasią Dąbrowską. Ich związek trwał prawie półtora roku.

Wtedy Antek właśnie poinformował o związku z Joanną Opozdą. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne, romantyczne zdjęcia. Spędzili razem romantyczne wakacje. Chętnie pozowali na ściankach podczas branżowych eventów. I kiedy wydawało się, że dobrze im ze sobą i ta relacja ma przyszłość, gwiazda "Pierwszej miłości" poinformowała, że rozstaje się z aktorem. Zasugerowała, że wina za rozpad ich relacji leży po jego stronie.

Już w lutym zakochani zostali przyłapani na wspólnym wypoczynku w górach. Niewielu dawało szanse temu związkowi. Oni jednak udowodnili, że przetrwają kryzys. 
Nie chcieli też komentować sytuacji. Wreszcie aktorka i modelka napisała w sieci:

Zaręczyny i ślub Opozdy i Królikowskiego

Wiosną ubiegłego roku do mediów zaczęły docierać informacje o zaręczynach i rychłym ślubie pary. Oni jednak nadal milczeli. Dopiero podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej imienia Pawła Królikowskiego, Antek na wizji potwierdził zaręczyny z aktorką.

Joanna zaś w lipcu pokazała po raz pierwszy zaręczynowy pierścionek z ogromnym brylantem

Ślub Opozdy i Królikowskiego odbył się 7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a przyjęcie weselne zorganizowano w Pałacu w Zdunowie. Parze nie udało się zachować terminu ani miejsca uroczystości w tajemnicy. 

Fani dopytywali skąd taki pośpiech, że zaledwie kilka tygodni po zaręczynach aktorska para bierze ślub. Spekulowali, że powodem może być ciąża. Opozda ucinała tego typu plotki.

We wrześniu jednak okazało się, że faktycznie Joanna Opozda spodziewa się dziecka. Swoje wcześniejsze zaprzeczenia tłumaczyli "okolicznościami zdrowotnymi" i  "przekonaniem, że w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi". Aktorka po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości podczas Gali Marki Roku. 

Potem pojawiły się problemy. Joanna Opozda trafiła do szpitala. Na pewno przyczyniła się do tego głośna medialnie sprawa konfliktu ojca aktorki z resztą rodziny. Sprawa jest w toku. 

22 lutego Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Fani debatują nad niezwykłą datą urodzin małego Vincenta i przewidują, że jego życie będzie na pewno tak wyjątkowe, jak dzień urodzin. 

(Nie)spodziewane rozstanie tuż po narodzeniu dziecka!

25 lutego dotarły do nas i innych portali informacje, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zakończyło się. Według naszych anonimowych źródeł, Joanna nie mogła znieść zdrad męża i postanowiła zakończyć związek jeszcze zanim poszła do szpitala.

Kiedy Opozda leżała w szpitalu i próbowała utrzymać ciążę, rozrywkowy Antek "skupił się na imprezowaniu".

Jak się okazuje, Joanna bardzo przeżywa obecną sytuację i nie tak wyobrażała sobie nowy etap swojego życia.

Jak udało się nam ustalić, Antek nie tylko zdradzał swoją ciężarną żonę, ale nawet pomieszkiwał z kochanką, którą Joanna dobrze zna! Kobieta okazuje się sąsiadką pary, która była w związku, ba, nawet zaręczona! 

Jak komentuje całą aferę Opozda? Na razie prosi o spokój i poszanowanie jej prywatności

Spodziewaliście się, że z Antka Królikowskiego wyrósł drugi Jakub Rzeźniczak?

Zobacz też:

Opozda i Królikowski rozstali się!? Wpis aktorki na to wskazuje...

Joanna Opozda rodziła w tym samym szpitalu co Marina. Na jakie luksusy mogła liczyć?

Joanna Opozda komentuje rozstanie z Antkiem!

Macron: Putin był dwulicowy w rozmowach ze mną!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy