Reklama
Reklama

Antoni Królikowski przyłapany w drodze do szpitala. Co przyniósł swojej żonie?

Antoni Królikowski (33 l.) cieszy się z ojcostwa. Aktor wczorajszego wieczoru odwiedził swoją żonę Joannę Opozdę i synka Vincenta w szpitalu.

Antoni Królikowski został ojcem 22 lutego. Aktor bezzwłocznie pojechał do żony, niosąc jej całe naręcza prezentów. Rzeczy było tak dużo, że potrzebował jeszcze jednej osoby do pomocy. Co zawiózł do szpitala?

Antoni Królikowski odwiedził żonę w szpitalu

Jak informuje "Super Express" Królikowski pojawił się wieczorem w szpitalu, w którym leżą jego najbliżsi - żona i dziecko. Na opublikowanych przez nich zdjęciach widać, że aktor taszczy pod pachą ogromnego, około półtorametrowego misia i pokaźny bukiet kwiatów. To jednak nie wszystko, ponieważ Antek nie był sam. Jego towarzysz uginał się pod ciężarem podarunków dla mamy i jej maleństwa. Na zdjęciach paparazzi widzimy, że niósł dla niej misia, trzy bukiety kwiatów i dwa pudełka owinięte czerwoną kokardką.

Reklama

Myślicie, że Joanna ucieszyła się na widok męża?

"Przez Atlantyk" - nowy program z udziałem Królikowskiego

Antoni Królikowski ma się z czego cieszyć. Narodziny syna to nie jest jego jedyny sukces. Telewizja wyemituje bowiem program "Przez Atlantyk", w którym aktor wziął udział. To polska wersja fińskiego formatu "Over the Atlantic". Uczestnicy przed kamerami uczą się żeglować, pracować w zespole oraz walczyć z licznymi trudnościami. 

Widzowie zobaczą prócz Antka Królikowskiego Renatę Kaczoruk, Maję Hirsch, Natalię Przybysz, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego. Kapitanem podczas rejsu był Roman Paszke. Zdjęcia do programu realizowane były pod koniec zeszłego roku. Ekipa programu wyruszyła z Gran Canarii. Finisz rejsu odbył się u wybrzeży Gwadelupy.

Aktor występuje także w serialu Telewizji Polsat "Mecenas Porada". Gra tam postać Sebastiana Krasińskiego, męża głównej bohaterki, z którym pozostaje w separacji. Na ekranie pojawia się w późniejszych odcinkach, ale przekonuje: "Proszę czekać na tę postać. Jak już się pojawię, to naprawdę namieszam!"

Nowe odcinki "Mecenas Porady" możecie zobaczyć w Telewizji Polsat od 2 marca w środę o 20:05 lub na polsatGo.pl

Zobacz też:

Antek Królikowski okradziony, Opozda prosi o modlitwę. Niepokojący wpis aktorki

Joanna Opozda rodziła w tym samym szpitalu co Marina. Na jakie luksusy mogła liczyć?

Sylwia Bomba tak bawi się na feriach! Pokazała zdjęcie w bikini!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy