Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Opozda była ofiarą siatki sutenerskiej! Wstrząsające wyznanie gwiazdy

Joanna Opozda (32 l.) zdecydowała się na poruszające wyznanie na Instagramie. Aktorka wyznała, że 12 lat temu spotkała ją dramatyczna historia we Francji. "Byłam przerażona. Myślałam tylko jak stamtąd uciec, nie narażając się nikomu".

W ciągu kilku ostatnich miesięcy o Joannie było głośno przede wszystkim ze względu na jej związek z Antkiem Królikowskim. Para kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie.

Na początku tego roku już zaczęły pojawiać się pogłoski, że ekszakochani nie powiedzieli sobie jeszcze chyba ostatniego słowa. Już w lutym przyłapano ich razem w Zakopanem, a Wielkanoc para spędziła we Włoszech.

Teraz Joanna postanowiła poruszyć ważny temat na swoim Instagramie. Modelka opowiedziała o traumie, która spotkała ją, gdy miała zaledwie 20 lat. 

Reklama

Opozda już w pierwszych słowach zdradziła, że chce, by ta historia była przestrogą dla młodych dziewczyn. 

To wszystko mogło skończyć się tragicznie, a rozpoczęło się od niewinnej oferty pracy we Francji...

Czujność Joanny została uśpiona, bo na miejscu wszystko wyglądało niezwykle profesjonalnie, a na modelkę czekał nawet zamówiony transport. 

Koszmar rozpoczął się kolejnego dnia, gdy okazało się, jakie tak naprawdę mają wypełniać obowiązki zaproszone dziewczyny.

Asi na szczęście udało się uciec do Polski, pomógł jej w tym trzeźwy rozsądek, bowiem Opozda odmówiła m.in. oddania paszportu osobom odpowiedzialnym za jej pobyt w pracy we Francji.

Aktorka zdradziła, że ta historia odcisnęła ogromne piętno na jej zdrowiu psychicznym. Straciła wiarę w siebie i nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją. 

Wyznała również, że "ci ludzie" do niczego jej nie zmusili i fizycznie nie została wyrządzona jej żadna krzywda. Ale to psychicznie najbardziej ucierpiała.

Na sam koniec aktorka zaapelowała do młodych kobiet, by nigdy nie zgadzały się na pracę z ludźmi, o których nic nie wiedzą.

Otuchy w komentarzach dodało jej wielu sławnych znajomych. Jedną z nich był nawet Wojciech Szczęsny, który zdradził, że "od zawsze wiedział, że Opozda ma jaja". 

Kilka miłych słów napisał również jej ukochany Królikowski.

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje