Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Liszowska w nowej roli?

30-letnia gwiazda w roli prowadzącej show "Jak Oni śpiewają" czuje się świetnie. Dostrzegli to producenci programu i złożyli popularnej aktorce pewną propozycję.

W VI edycji show "Jak Oni śpiewają" jako gwiazdy wystąpią finaliści i zwycięzcy poprzednich programów. W roli jurorki nie zobaczymy już piosenkarki Edyty Górniak.

Reklama

Oficjalnym powodem odejścia gwiazdy jest brak czasu, nieoficjalnie mówi się, że Edyta zażądała zbyt dużej podwyżki od stacji Polsat.

Firma producencka Rochstar jest natomiast zachwycona Joanną Liszowską, która w kolejnej edycji, jak dowiedział się magazyn "Show", miałaby zastąpić piosenkarkę Edytę Górniak.

Rozmowy trwają, tymczasem producenci nie zapominają o Kasi Cichopek, poprzedniej prowadzącej, którą ponownie widzieliby w roli gospodarza.

Jaki będzie finał? O tym dowiemy się zapewne niebawem.

Miniona edycja muzycznego show do historii przeszła za sprawą promujących się w nim gwiazd. Edyta Górniak z poduszką schowaną pod sukienką, symulowała stan błogosławiony. Joanna Liszowska wzbudzała kontrowersje nie zawsze perfekcyjnie dobranym do figury strojem.

O tej ostatniej mówiło się również przez pryzmat jej relacji ze współpracownikami. Jeden z dzienników sugerował, że gwiazda źle traktuje osoby pracujące przy programie i nie może porozumieć się ze stylistkami. Pytana o rozmiar, zawsze podawała mniejszy, doprowadzając w rezultacie do awantury.

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje