Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka! Mąż nie jest zadowolony!

Joanna Krupa (40 l.) niedługo zostanie pierwszy raz mamą i jest tym faktem niesamowicie podekscytowana. Podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" modelka wyjawiła, że ma już pomysł na imię dla maleństwa!

Już niedługo życie Joanny Krupy niemal całkowicie się zmieni! Piękna modelka w maju ogłosiła radosną nowinę, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Reklama

Od tamtej pory prowadząca show: "Top Model" raz po raz dzieliła się zarówno pięknymi zdjęciami "z brzuszkiem", jak i informacjami dotyczącymi ciąży. Wiadomo już, że "Dżoana" i jej mąż - Douglas Nunes - zostaną rodzicami córeczki.

Teraz z kolei szczęśliwa przyszła mama, która zawitała dziś do studia "Dzień Dobry TVN", zdradziła imiona, jakie dla niej wybrali:

"Sophia Grace"- zdradziła prowadzącym.

Joanna Krupa wraz z mamą wzięła udział w najnowszym programie TVN pt.: "Starsza pani musi fiknąć". Wprawdzie nagrania miały miejsce już jakiś czas temu, ale finalnie pozycja ta zagościła dopiero w jesiennej ramówce stacji.

Bohaterkami kolejnego odcinka będą właśnie wspomniane panie, a ich poczynania widzowie będą mogli zobaczyć już dziś wieczorem o godz. 21:30 na antenie TVN. Z czym będą musiały się zmierzyć? Przekonamy się już wkrótce!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje