Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa zazdrości ślubu siostrze?!

Joanna Krupa (38 l.) właśnie przygotowuje się do ślubu, tyle że nie swojego, a siostry Marty (31 l.). Oczywiście pragnie jej szczęścia, ale ma pewne obiekcje co do dnia wesela!

Już niedługo młodsza z sióstr wyjdzie za mąż za kierowcę rajdowego Marca Andrettiego (30 l.). Z tej okazji Joannę wzięło na wspominki i wraca myślami do swojego ślubu z Romainem Zago (44 l.).

Reklama

Faktycznie, ślub Dżoany był zorganizowany z przepychem godnym gwiazd Hollywood, a w dodatku wszystko zostało pokazane w show "The Real Housewives of Miami", w którym Krupa była jedną z uczestniczek.

Sama przyznała, że jej ślub będzie ciężki do przebicia, nawet dla jej rodzonej siostry.

"Mimo późniejszego rozwodu mój ślub był najlepszy na świecie. Nigdzie nie widziałam takiego rozmachu. Spełniłam swój sen Kopciuszka. Na moim ślubie było 30 tysięcy białych róż, więc tego Marta nie przebije. Po prostu nie zgłupiała tak jak ja"- powiedziała w rozmowie z tabloidem "Fakt" Joasia.

Jednak to nie oznacza, że nie cieszy się z nadchodzącej uroczystości. Będzie na nim w końcu starszą druhną!

"Nie mogę się doczekać. Jestem jedną wielką chodzącą emocją! Tyle na to czekałam. Nie mam wątpliwości, że wszystko tego dnia będzie przepiękne" - ekscytuje się modelka. 

Niestety jest coś, z czego przyszła druhna nie jest zadowolona. Otóż nie mogła wybrać sobie sama kreacji!

"Trochę żałuje, że nie mogłam sama sobie wybrać sukienki. Ta kreacja jest słodka, ale nie dorównuje temu, co lubię najbardziej..." - nie szczędziła słów krytyki siostrze.

Niestety to nie Joanna będzie tego dnia gwiazdą i jak widać, może nie do końca jej się to podobać...

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje