Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa zasmucona śmiercią psa! "Rano machał ogonem, a godzinę później zniknął"

Joanna Krupa poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zmarł jeden z jej podopiecznych - piesek Cynamon.

Modelka pożegnała zwierzaka w emocjonalnym wpisie na Instagramie:

Reklama

"Mój mały kochany Cynamon... Dzisiaj dołączył do moich aniołków: Sary, Saby, Katana, Skipper, Yoda, Luckiego i Jingger, które są w niebie.

Próbowaliśmy wszystkiego, co mogliśmy, od momentu gdy dowiedzieliśmy się, że masz niewydolność serca. Wiedzieliśmy, że ten dzień nadejdzie, ale nigdy nie jest to czas, kiedy jesteś na to gotowy. Zawsze masz poczucie winy i myślisz, że mogłoby być inaczej, gdybyś zrobił coś więcej.

Co zrobić, jeśli weterynarz dał zbyt wiele nadziei? Co jeśli moglibyśmy zrobić coś innego? Chwile takie jak ta sprawiają, że zastanawiam się nad sensem życia. Dziś rano piesek radośnie machał ogonem jedząc śniadanie, a godzinę później zniknął. Będzie nam brakowało małego Cynamonka. Psy kochają bezwarunkowo i zawsze są lojalni w przeciwieństwie do ludzi. Spoczywaj w pokoju" - czytamy.

Swoją miłość do czworonogów modelka pokaże także w nowym programie "Misja pies", który widzowie będą mogli oglądać od marca w TVN.

Wraz z psim behawiorystą nie tylko odwiedzi uczestników programu, którzy zdecydowali się adoptować psa, ale i podpowie, jak właściwie się zajmować zwierzakiem, w jaki sposób budować więź. Będzie także towarzyszyć w zabawnych i emocjonujących chwilach podczas opieki nad czworonogami.

***

Zobacz więcej o gwiazdach:

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje