Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa świętuje 42 urodziny. Jak wyglądało jej życie? Zawsze miała w sobie to coś!

Joanna Krupa dokładnie 23 kwietnia obchodzi 42 urodziny. Prezenterka, której amerykański akcent na dobre wpisał się w polski show-biznes, wiele pracowała, by osiągnąć taki sukces.

Joanna Krupa obecnie uznawana jest za jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Gwiazda nie tylko zasłynęła w rodzimym kraju, ale także zrobiła całkiem sporą karierę po drugiej stronie oceanu. Choć dziś spełnia się w roli mamy, bo jak sama mówiła "marzyła o tym przez całe życie", to i tak nikt nie zapomni jej dynamicznych początków w show-biznesie. Joanna Krupa zasłynęła pewnością siebie i nietuzinkową urodą. Nic dziwnego, że pokochały ją tłumy. 

Joanna Krupa - dzieciństwo

Joanna Krupa urodziła się w Warszawie, ale w wieku 5 lat zamieszkała w Chicago razem z matką i młodszą siostrą. Gdy skończyła szkołę, przeprowadziła się do Los Angeles. Krupa jako dziewczynka trenowała taniec klasyczny, ale w wieku 13 lat, matka zapisała ją do szkoły dla modelek.

Reklama

Asia była też bardzo wyjątkowym dzieckiem. 


Życie w "mieście aniołów" nie było takie, jak sobie wyobrażała. Trudności w znalezieniu pracy odbiły się na jej zdrowiu. 

Joanna Krupa - kariera

Jednak nie chciała wrócić do Chicago, jako przegrana. Otwarcie przyznała się do operacji powiększenia piersi, która po części otworzyła jej karierę w świecie modelingu. Pierwsze projekty jednak nie należały do "niewinnych". Najpierw zagrała w filmie dla fetyszystów stóp, potem pojawiała się w teledyskach, najczęściej w bardzo skąpych strojach.  W 2003 roku zagrała w filmie "No Shoes, No Mercy", gdzie wcieliła się w seksowną pielęgniarkę, która była fetyszystką damskich stóp. 

W końcu zaczęła pracę przed obiektywem aparatów i szybko jej zdjęcia pojawiły się w takich magazynach, jak "Playboy", "CKM", "FHM", "GQ", "Personal", "Stuff", "Teeze" i "Maxim".

W końcu Ameryka pokochała piękną blondynkę tak bardzo, ze Joanna została okrzyknięta w 2005, 2006 i 2007 roku jedną z najgorętszych kobiet według magazynu "Maxim". Znalazła się także na 25. miejscu w zestawieniu najseksowniejszych kobiet na świeci magazynu "Playboy". 

W 2009 roku wzięła udział w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami", a w 2012 i 2013 roku brała udział w reality-show "The Real Housewives of Miami". W międzyczasie zaczęła także rozwijać karierę w ojczyźnie. W 2010 roku dostała rolę prowadzącej program "Top Model", którą (z krótkimi przerwami) pełni do dziś. 

Ponadto Joanna krupa związana jest z fundacją PETA, z którą zorganizowała akcję przeciw torturowania zwierząt. Jej słynne zdjęcie z krzyżem stało się ikoną. Otwarcie krytykowała polskie gwiazdy w tym Annę Muchę i Weroniki Rosati, które zakładały prawdziwe futra. Protestowała także pod butikiem Dash należącym do sióstr Kardashian, które także korzystały z naturalnych futer. 

Joanna Krupa życie prywatne

Joanna Krupa w 2013 roku wzięła ślub z Romainem Zago Cztery lata później rozwód został ostatecznie sfinalizowany a jako powód podani "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego". W 2018 roku zaręczyła się Douglasem Nunesem. W tym samym roku odbył się także ślub pary. W 2019 roku Joanna i Douglas doczekali się pierwszego dziecka - córki Ashy Leight. pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | urodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje