Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa kłóci się z ukochanym o ślub! Nie będzie tak łatwo?!

Joanna Krupa (39 l.) niedługo ponownie zostanie żoną. Razem z Douglasem planują ślub i okazuje się, że nie wszystko idzie po myśli modelki.

Od pół roku promienieje ze szczęścia i niedawno ogłosiła, że Douglas poprosił ją o rękę. Teraz planują ślub, który ma być lada moment!

Reklama

O ile samo wydarzenie z pewnością będzie szczęśliwe dla gwiazdy i jej ukochanego, to samo planowanie tego dnia powoduje między nimi wiele spięć.

"Teraz jesteśmy w trakcie ustalania, wszystko zależy od "Top Model". Na razie nie ustaliliśmy z Douglasem nawet miejsca. Ja wolałabym w Stanach, a Douglas w Polsce, bo chciałby poznać moje korzenie. To jeden z niewielu powodów naszych kłótni" - wyznała smutno Krupa w wywiadzie dla "Vivy".

Jednak Krupa zdaje sobie sprawę, że razem pokonają te trudności, bo jej narzeczony jest dla niej idealny.

"Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem" - dodała modelka.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje