Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa będzie mamą? Zdradziła przewidywany termin narodzin dziecka!

Odkąd Joanna Krupa (36 l.) i Romain Zago (42 l.) pobrali się, znajomi, rodzina oraz media nie ustają w pytaniach, kiedy wreszcie zdecydują się na dziecko. Prowadząca „Top Model” wreszcie zdradziła przewidywany termin wydania na świat potomstwa!

Modelka nie miała łatwego startu w dorosłość. 

Reklama

Od zawsze marzyła o wielkiej karierze w show-biznesie, ale do pewnego czasu wydawało się jej to nierealne. 

Jej rodzina nie należała do zamożnych. Gdy 13-letnia Joasia oświadczyła rodzicom, że chciałaby zapisać się do szkoły modelek, ci musieli sporo się natrudzić, by znaleźć pieniądze na jej edukację. 

"Rodzice wiedzieli, jak bardzo tego pragnę i pożyczyli pieniądze. Do dziś jestem im wdzięczna, że się tak dla mnie poświęcali" - mówi Krupa w rozmowie z "Galą". 

Droga do jej kariery była zawiła i wyboista. Gdy wreszcie została doceniona i zauważona, a następnie zaczęła odnosić sukcesy w pracy zawodowej, przyszła pora na ułożenie sobie życia prywatnego. 

To ona poderwała obecnego męża, Romaina. Obejrzała telewizyjny wywiad z jego udziałem i od razu wpadł jej w oko. Postanowiła zorganizować imprezę w klubie biznesmena.

"Tydzień po tym wieczorze byliśmy już parą, więc chyba okazałam się skuteczna" - wspomina. 

Dwa lata temu wzięli ślub i do dziś tworzą raczej szczęśliwe małżeństwo. Nie mogą uniknąć pytań o planowane potomstwo. 

"Chcemy mieć dwoje dzieci - chłopca i dziewczynkę - ale na razie nie jesteśmy na to gotowi. Może za 2-3 lata?" - mówi Joanna. 

Jedną z przeszkód, z powodu której modelka i jej mąż nie mogą mieć teraz dzieci, jest to, że mieszkają osobno. Prowadząca "Top Model" dużo czasu spędza w Polsce, a na stałe mieszka w Los Angeles. Z kolei jej mąż osiadł w Miami. 

"Dzieci powinny wychowywać się w domu, w którym każde z rodziców ma dla nich czas" - podsumowuje modelka.

(UWAGA TVN/x-news)

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje