Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"?

Fani aktorki bardzo czekają na jej powrót do popularnego tasiemca...

Zaledwie dwa miesiące temu jej rodzina powiększyła się o nowego członka. Joannę Koroniewską (39 l.) bez reszty pochłonęły obowiązki przy małej Helence. Aktorkę dzielnie wspiera w tym mąż Maciej Dowbor (39 l.), a także starsza córka pary Janinka (8 l.), która jest szczęśliwa, że wreszcie doczekała się rodzeństwa.

Reklama

Oczywiście niemowlę w rodzinie to nie tylko ogromna radość dla rodziców, ale również niekończące się zmęczenie i rozmaite frustracje, które zwykle dopadają młode mamy. W przypadku Joanny nie było inaczej. Ostatnio aktorka dała temu wyraz, publikując na swoim profilu internetowym zdjęcie sprzed ciąży.

W białej dopasowanej sukience prezentowała się naprawdę atrakcyjnie. - Mam nadzieję, że kiedyś będę tak wyglądała, bo na razie mój jedyny kontakt ze sportem to... obserwowanie z zazdrością wysportowanych koleżanek w przerwie między karmieniem a usypianiem - żali się aktorka.

Czyżby planowała wrócić do pracy? Z pewnością są tacy, którzy marzą, aby znów pojawiła się w serialu "M jak miłość", z którego odeszła w 2013 roku...

- Uznałam, że nadszedł czas. Dużo się w moim życiu zmieniło. Trzeba iść do przodu, a ja lubię wyzwania - mówiła wtedy. Od tamtego czasu zajmowała się córką, biegała, prowadziła program kulinarny "Tajemniczy składnik". Nie zagrała jednak w żadnym filmie ani serialu!

- Bardzo bym chciała, żeby Joasia wróciła. To jest bardzo twórcza, fajna dziewczyna. Świetnie się rozwijała. Dobrze, gdy czasem są przerwy w pracy, bo nie jesteśmy maszynami. Ale czas, żeby wróciła! - mówi jej serialowa siostra Małgorzata Pieńkowska (53 l.), nie kryjąc, ze bardzo czeka na powrót Koroniewskiej do popularnej "emki".

Zobaczymy, jak aktorka zareaguje na taki apel i czy producenci filmowi skuszą ją swoimi ofertami. Bo o finanse Joanna i Maciej martwić się nie muszą. Prezenter prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo", pracuje też jako wzięty konferansjer. Jeżeli więc Joanna Koroniewska wróci na ekran, to zrobi to dla siebie.

***

Zobacz więcej materiałów:


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje