Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska rozwija nowe interesy!

Jest dobrą mamą, ale musi myśleć też o sobie. Dlatego nie zapomina o pasjach.

Jeszcze do niedawna była przekonana, że aktorstwo jest jej jedyną i najwspanialszą pasją. Joanna Koroniewska (37 l.) była pewna, że nic tego nie zmieni. Ale pochłonęło ją nowe hobby - bieganie. I to właśnie tej dyscyplinie sportu, a także zdrowemu stylowi życia, aktorka pragnie poświęcić się teraz bezgranicznie. Nie tylko zaczęła prowadzić blog, ale postanowiła pójść krok dalej i napisać książkę.

- Bieganie, którego kiedyś nie lubiła, stało się jej sposobem na życie, na dobry nastrój i lepsze samopoczucie. To antidotum na wszystko. Aśka bardzo to docenia i cieszy się, że tak szybko i łatwo odnalazła się w tej dyscyplinie - zdradza jej przyjaciółka. Aktorka nie ukrywa, że od chwili, kiedy zaczęła biegać, jej życie bardzo się zmieniło.

Reklama

A wszystko zaczęło się, kiedy została mamą. Swojej córeczce Janince (6) poświęcała każdą chwilę. Była skupiona tylko na niej. Jednak po jakimś czasie zaczęła myśleć także o sobie. Postawiła na ruch, choć nigdy tego nie lubiła. Okazało się jednak, że już tak nie jest. - Nie wiedziałam, że im bliżej 40-tki, tym będę lepiej się czuła sama ze sobą i że tak bardzo poprawi się moja odporność i wyniki badań. Wychodząc na bieganie, robię coś tylko i wyłącznie dla siebie. Jest mi to niezbędne do życia, ale w zdrowym tego słowa znaczeniu - opowiada.

Aktorka chce dzielić się z innymi kobietami swoimi spostrzeżeniami i uwagami, tym bardziej że wiele mam pyta ją o to, jak godzić macierzyństwo z aktywnością fizyczną. Joanna doskonale wie, że nie jest łatwo zacząć. Ma też świadomość jakie popełnia błędy. Chce się tym wszystkim podzielić z innymi. I opowiedzieć im o ciekawym sposobie na życie pełne pasji i radości.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama