Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska namawia na to Macieja Dowbora. "Docenia jej gest"

Znajomy pary potwierdza! Joanna Koroniewska (40 l.) ma namawiać męża na nowy projekt. Czy Maciej Dowbor (40 l.) ulegnie żonie i... napisze książkę?

Uczuciowe burze i rozstania? To już przeszłość! Odkąd w 2014 roku Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor zostali mężem i żoną, nie tylko stoją za sobą murem, ale też cieszą się swoimi sukcesami. Ostatnio dziennikarz cieszył się, że jego ukochana zagrała w serialu "Ślad". Ale i aktorka nie pozostaje dłużna i rewanżuje się, przekonując go do nowego wyzwania. Jakiego? 

Reklama

- Namawia męża, by napisał książkę o sporcie - zdradza "Rewii" znajoma małżonków.

Rzeczywiście, Maciej Dowbor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym sporcie. Od lat startuje w zawodach triatlonowych z zawodowymi sportowcami. Niejeden raz stawał na podium. Wie też bardzo dobrze, z jakimi wyrzeczeniami zmagają się zawodnicy... 

W realizacji pomysłu z pewnością pomógłby fakt, że żona już zadeklarowała, że gdy tylko Maciej usiądzie do pisania, nikt nie będzie mu przeszkadzał. - Joasia zajmie się w tym czasie ich córeczkami, a w domu będzie cicho. Maciek docenia jej gest i to, jak troskliwą jest matką - opowiada informator tygodnika.

Małżonkowie mają dwie córki: 9-letnią Janinkę i roczną Helenkę. Ich wychowaniem do tej pory zajmowała się głównie aktorka, która w macierzyństwie znajduje największe szczęście i spełnienie. To ze względu na córki na kilka lat zrezygnowała z pracy, bo nie chciała zatrudniać niani... 

- Jak ma się dziecko, to nigdy do końca nie jest się egoistą. Myślę sobie, że miłość matki do dziecka jest piękna i bezinteresowna, jest czymś absolutnie wyjątkowym - przyznaje Joanna Koroniewska.

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »