Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już nie mogą się doczekać! Poród tuż-tuż!

Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) właśnie przygotowują się do przyjścia ich drugiego dziecka na świat. Czy są już gotowi na wielką zmianę, jaka zajdzie w ich życiu?

Ostatni wieczór 2017 roku Joanna Koroniewska spędziła w towarzystwie swej 8,5-letniej córki Janiny. Razem oglądały emitowany z Katowic sylwestrowy koncert Telewizji Polsat, którego jednym z prowadzących był Maciej Dowbor.

Reklama

W przerwach między swymi występami na scenie prezenter dzwonił do żony, by upewnić się, czy wszystko u niej w porządku i przekazać noworoczne życzenia od wspólnych znajomych. Co przyniesie jej nowy rok?

Za kilka dni aktorka po raz drugi zostanie mamą, w maju skończy 40 lat, a jeszcze przed wakacjami rozpocznie pracę na planie nowego serialu TVP. Kiedy w sierpniu 2009 roku urodziła Janinkę, chciała poświęcić córce cały swój czas.

"Nie powierzę jej komuś, komu nie ufam bez reszty" - powiedziała w wywiadzie. - "Asia przez pół roku siedziała z Janką w domu i wykonywała gigantyczną pracę" - wyznał Maciej Dowbor, wspominając pierwsze miesiące z życia córeczki.

Nie jest tajemnicą, że mamę prezentera, Katarzynę Dowbor (59 l.), i panią Joannę nie łączyły wtedy przyjacielskie relacje. Aktorka miała żal do teściowej o to, że najpierw bez porozumienia z nią zdradziła mediom, iż zostanie babcią, a potem nie pomagała jej w opiece nad Janinką. 

Dopiero niedawno zrozumiała, że niesprawiedliwie oceniała mamę Maćka: Katarzyna Dowbor wiele razy udowodniła synowej, że może na nią liczyć w każdej  sytuacji. Joanna źle znosiła drugą ciążę, więc nie zawsze mogła odwieźć Jankę do szkoły czy wybrać się z nią na spacer.

Wystarczył jeden telefon do teściowej, by ta bez wahania odwołała własne plany i zajęła się wnuczką, zrobiła zakupy czy ugotowała obiad. To podobno tylko dzięki Katarzynie Dowbor związek Joanny i Macieja Dowbora kilka lat temu nie rozpadł się na dobre. To ona namówiła syna, by zalegalizował swój związek z ukochaną.

W minione święta Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor obchodzili trzecią rocznicę ślubu... Katarzyna Dowbor bardzo się ucieszyła, kiedy pół roku temu syn poinformował ją, że znów będzie tatą. Miała dokładnie tyle samo lat, ile teraz ma pani Joanna, gdy urodziła Marysię (dziś dziewiętnastolatkę). Powiedziała synowej, że nie ma nic piękniejszego niż dojrzałe macierzyństwo, o czym sama się przekonała. 

Dziś Joanna Koroniewska odlicza ostatnie dni, dzielące ją od narodzin dziecka. Nie może się już doczekać chwili, gdy weźmie córeczkę w ramiona. Również Janinka z niecierpliwością oczekuje na siostrzyczkę, o której od dawna marzyła.

"To nie jest mój pierwszy raz, więc podchodzę do tego ze spokojem" - stwierdził z kolei Maciej Dowbor, pytany, czy jest już gotowy na powitanie na świecie maleństwa. 

Prezenter troskliwie zadbał o to, by jego żona urodziła w komfortowych warunkach. Druga córeczka państwa Dowborów przyjdzie na świat w tym samym szpitalu, w którym urodziła się Janka. Pani Joanna będzie miała do dyspozycji wygodny pokój, a opieką nad nią i maleństwem zajmie się jedna z najlepszych polskich położnych, Jeannette Kalyta.

Jak poinformował "Super Express", poród ma kosztować aż 20 tysięcy złotych. Do tej pory liderką była Anna Mucha, która rodziła za 12 tysięcy złotych!

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje