Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się figurą! Co za mięśnie!

Joanna Jędrzejczyk (32 l.) to mistrzyni boksu tajskiego. Od lat jej sportowa kariera prze do przodu, ale od niedawna bokserka daje się poznać fanom od zupełnie innej, kobiecej strony. Jej najnowsze zdjęcia w bikini robią wrażenie!

Sportsmenka mająca na swoim koncie poważne osiągnięcia, zyskała szersze grono fanów po tym, jak wzięła udział w programie "Agent Gwiazdy". 

Reklama

Jej prostotę, poczucie humory polubiły osoby niekoniecznie związane ze światem sportu. Dlatego też na profilu Asi w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się także wpisy i zdjęcia mówiące więcej o niej samej i jej życiu. 

Zawsze męska, twarda i waleczna Joanna, pokazała swoją drugą twarz. Okazało się, że jest miłą, otwartą dziewczyną, która potrafi zaskoczyć swoją kobiecością. 

Tak było i tym razem, gdy zaprezentowała zdjęcia w stroju kąpielowym. Fani nie mogli uwierzyć w to, że można mieć tak umięśnione ciało. 

"No proszę co za progres, dużo waga poleciała?????? . Asia wyglądasz jak milion dolarów aby tak dalej, jesteś wielka", "Jest Pani wspaniała, rzeźba ciała mega, poczucie humoru i pracowitość uwielbiam. Kobieta ideał", "a nie mogę , ale ciało... Jest forma" - rozpisywali się w komentarzach. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jędrzejczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje