Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska: wegańskie i bezglutenowe święta "aktorki"

Joanna Jabłczyńska (30 l.) w tym roku zrezygnowała z zagranicznego wyjazdu i święta spędzi z mamą w domu. Na świątecznym stole zabraknie jednak typowo wielkanocnych potraw.

"Aktorka" prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Pracuje jako radca prawny, gra jedną z głównych ról w serialu TVN "Na Wspólnej", a od kilku tygodni przygotowuje się do wyjątkowo ciężkich zawodów triathlonowych Diablak 2016, trenując po kilka godzin dziennie.

Jak mówi, jest tak zapracowana, że zaczyna brakować jej czasu nie tylko na życie prywatne, ale i odpoczynek. Święta są więc idealnym czasem, by na chwilę zwolnić i się zregenerować.

Reklama

- Z utęsknieniem czekam na święta wielkanocne, kiedy w kancelarii będzie spokój, bo wszyscy klienci rozjadą się do rodzin, w serialu nie będzie planu, więc będzie parę tych dni, żeby trochę ogarnąć w domu, w którym bywam jak w hotelu - mówi Joanna Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Za życia dziadków aktorka święta wielkanocne spędzała z rodziną w Czersku. Od kilku lat jednak zazwyczaj wyjeżdżała z mamą za granicę, np. do Lloret del Mar w Hiszpanii. Tym razem jednak będzie inaczej, zwłaszcza że tuż przed Wielkanocą Joannę czeka wyjazd służbowy.

- W tym roku poprosiłam mamę, żebyśmy po prostu posiedziały w domu, bo ja tęsknię za domem. Święta będą rodzinne, tradycyjne domowe, o takich marzę - mówi Jabłczyńska.

- Myślę, że tradycyjnie pójdziemy do kościoła poświęcić święconkę, spędzimy rodzinnie ten czas, ale potraw takich stricte wielkanocnych myślę, że nie będzie.

Jedną z przyczyn są ograniczenia w zakresie jedzenia, jakie obowiązują aktorkę. Jabłczyńska stosuje dietę wegańską i bezglutenową, co oznacza, że nie może jeść większości wielkanocnych potraw. Od niedawna na nowo wprowadza jednak mięso do swojego jadłospisu ze względu na dużą aktywność fizyczną.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska

Reklama

Reklama

Reklama