Reklama
Reklama

Joanna Jabłczyńska bawi się na weselu. Ma szarmanckiego towarzysza? „Mój osobisty Agent 007”

Joanna Jabłczyńska (36 l.) pochwaliła się w mediach społecznościowych kadrami z wesela, na którym była. Uwagę przykuwa nie tylko jej zjawiskowa kreacja, ale również przystojny partner. Towarzysz Asi wyglądał niczym Agent 007?

Joanna Jabłczyńska olśniewa na weselu

Joanna Jabłczyńska rzadko chwali się w sieci prywatną odsłoną swojego życia, szczególnie dbając o prywatność. W ostatnim wpisie podzieliła się jednak z fanami relacją ze ślubu i wesela, na które została zaproszona. Asia prezentuje się niesamowicie w różowej krótkiej sukience, która podkreśla jej długie, smukłe nogi oraz odkrywa kobiece ramiona prawniczki. Kreacja Asi została zaprojektowana przez Violę Piekut. Na zdjęciach Asia nie jest sama. Wśród kadrów znalazło się ujęcie, na którym Jabłczyńską obejmuje pewien przystojniak!

Reklama

Mężczyzna jest jej wieloletnim przyjacielem. To Patryk Wolski, menager i doradca wizerunkowy osób publicznych.

Trzeba przyznać, że Asia musiała wyśmienicie bawić w jego towarzystwie, bo postanowiła zmienić buty. Srebrne szpilki zamieniła na wygodne klapki, w których bawiła się do białego rana.

Po wszystkim Jabłczyńska zwierzyła się fanom z niezwykłej sytuacji, która miała miejsce na weselu. Otóż panna młoda wręczyła jej bukiet podczas weselnej zabawy, a Wolski złapał muchę. Myślicie, że szykuje się kolejny ślub? 

Jedno jest pewne, imprezowanie tak spodobało się Asi, że wybrała się także na poprawiny, a w pobliżu pary młodej będzie do środy, co zapowiedziała w kolejnych wpisach. 

Fani komentują zdjęcie Jabłczyńskiej

Zdjęcia Asi wyjątkowo spodobały się jej obserwatorom, którzy wyrazili podziw dla jej wyglądu w komentarzach. Komplementowali również duet z przystojniakiem.

"Sukienka robi piękną robotę. Ale te nogi!",

"Asia, wyglądasz bajecznie! No i kwitniesz",

"Przepięknie wyglądacie razem",

"Wyglądasz jak milion dolarów",

"Piękni Wy!",

"Przepięknie Pani wygląda. Dawno się tak nie zachwyciłam" - czytamy w komentarzach.

Jak Wam się podoba imprezowa odsłona Joasi?

Zobacz też:

Joanna Jabłczyńska otworzyła własną kancelarię. Zostanie mediatorem sądowym!

Joanna Jabłczyńska ofiarą wypadku! Wyznała, co uratowało jej życie

Joanna Jabłczyńska poddała się operacji. "Mówienie bolało"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | Patryk Wolski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy