Reklama
Reklama

Joanna Jabłczyńska otworzyła własną kancelarię. Zostanie mediatorem sądowym!

Joanna Jabłczyńska (36 l.) może być inspiracją dla wielu kobiet, które planują zmienić zawodową ścieżkę. Aktorka z roli w serialu "Na Wspólnej" przeniosła się do kancelarii prawniczej, a obecnie aspiruje do roli mediatora sądowego. Przyznaje, że popularność wręcz przydaje jej się w pracy.

Joanna Jabłczyńska otworzyła własną kancelarię

Joanna Jabłczyńska zdobyła w Polsce popularność za sprawą roli Marty w serialu "Na Wspólnej", a także Tosi w kultowym filmie "Nigdy w życiu!" u boku Danuty Stenki. 

Podkładała również głos do kilkudziesięciu filmów animowanych, takich jak "Król Lew", "Mała Syrenka", "Piotruś Pan", "7 krasnoludków - historia prawdziwa", czy "Harry Potter". 

Nie wszyscy wiedzą, że Joanna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium dla doradców inwestycyjnych i analityków papierów wartościowych Akademii Leona Koźmińskiego. 

Reklama

W 2014 roku uzyskała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i otworzyła własną kancelarię.

Aktorka zostanie mediatorem sądowym

Jabłczyńska jest teraz bardzo aktywna na platformie biznesowej LinkedIn, służącej do poszerzania sieci kontaktów. Ostatnio opublikowała tam czarno-biały portret w eleganckiej stylizacji i poinformowała o nowej ścieżce zawodowej

Post zebrał już prawie cztery tysiące reakcji! Klienci w komentarzach zastanawiają się, skąd znają jej buzię... Joanna przyznaje jednak, że popularność wręcz przydaje jej się w pracy. Łatwiej jej zyskać zaufanie klientów, a nawet... zaskoczyć przeciwników na sali rozpraw!

Nie zamierza jednak rezygnować z aktorstwa. Przyznała, że bardzo podoba jej się taka różnorodność w życiu i dopóki może, chciałaby mieć możliwość łączenia swoich pasji.

Zobacz też:

Magda Gessler dostała bana od Instagrama. Z czym przesadziła?

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy