Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Joanna i Krzysztof Ibisz zostali rodzicami! "Kilka dni przed terminem..."

Jak udało nam się dowiedzieć - Krzysztof Ibisz (57 l.) i Joanna Ibisz (30 l.) zostali rodzicami! Para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko. Pomponik gratuluje i wita na świecie!

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz zostali rodzicami!

Joanna i Krzysztof Ibisz pobrali się w 2021 roku. Poznali się w 2019 roku i oszaleli na swoim punkcie! Joanna to lekarka i ekspertka od akupunktury. Media poznały ją kilka lat temu, gdy brała udział w programie "Top model".

Prezenter ma już dwóch synów - z poprzednich związków - Vincenta i Maksymiliana, ale dopiero teraz doczekał się pierwszego wspólnego dziecka z piękną Joanną.

Para od początku pokazywała w social mediach, jak wielką radością jest nowina o ciąży i chętnie dzielili się z fanami przygotowaniami do wielkiego dnia. Jak udało się ustalić redakcji Pomponika - Joanna Ibisz przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Krzysztof Ibisz i dzieci

Reklama

Krzysztof Ibisz do tej pory dwukrotnie cieszył się z przyjścia na świat dziecka. Zanim poznał Joannę, był dwukrotnie żonaty i z każdą żoną ma po jednym synu.

Ibisz słynie w show-biznesie między innymi z tego, że bardzo dobrze żyje z byłymi partnerkami i rozstania nigdy mu nie przeszkodziły w byciu zaangażowanym ojcem.

Maksymilian Ibisz, najstarszy syn Krzysztofa, ma 23 lata i jest synem pierwszej żony Ibisza - dziennikarki Anny Zejder. Znany prezenter był jej mężem między 1998 a 2004 rokiem.

Maks często pojawia się na Instagramie ojca i - być może - planuje pójść w jego ślady, bo studiuje dziennikarstwo.

Maksymilian Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler zrobił furorę swoim debiutem na scenie. Czym się zajmuje na co dzień?

Drugi syn Krzysztofa Ibisza to Vincent, którego widzowie Polsatu mogli widzieć choćby w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami", gdzie asystował ojcu. 16-letni Vincent to syn ze związku z Anną Nowak-Ibisz, znaną jako "Pani Gadżet" z programu telewizyjnego. Krzysztof Ibisz był jej mężem w latach 2005-2009.

Zobacz również:

Zdjęcie Ibisza obiegło media! Fani się zaniepokoili... 

Krzysztof Ibisz nie zdradził tego nawet żonie! Tylko Doda zna jego sekret

Syn Ibisza kontuzjowany. W chorobie może liczyć na sławnego ojca!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama