Reklama
Reklama
Tylko u nas

Jeżowska przyznała, że ma kochanka. Teraz żałuje swoich słów

Majka Jeżowska jakiś czas temu w jednym z wywiadów przyznała, że ma kochanka, chwaląc się przy tym, że mężczyzna jest po prostu najlepszy. Teraz, w rozmowie z naszym reporterem, przyznała, że nie sądziła, że sprawa ta zostanie tak rozdmuchana i dziś żałuje swoich słów.

Jeżowska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa

Majka Jeżowska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był muzyk Janusz Koman, z którym doczekała się syna Wojciecha. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a gwiazda rok po urodzeniu syna wyszła za mąż za gitarzystę Tomasza Logana.

"Dzieliła nas spora różnica wieku i z czasem uznałam, że to nie jest mężczyzna dla mnie"- mówiła kilka lat temu o pierwszym mężu w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia", dodając, że mężczyzna nie zachowywał się wobec niej w porządku.

Reklama

Związek z Loganem także rozpadł się po latach, a Majka Jeżowska po rozstaniu napawała się życiem singielki. W wywiadach mówiła, że nadal kocha i czuje się kochana, a także od czasu do czasu chodzi na randki. Jakiś czas temu przyznała się także w wywiadzie, że ma świetnego kochanka. Jak się okazuje, dziś żałuje tych słów.

Jeżowska żałuje słów o kochanku

Słowa o kochanku padły podczas rozmowy Majki Jeżowskiej w podkaście "Damy w mieście". Jak wyznała w rozmowie z naszym reporterem, wówczas nie zdawała sobie sprawy z tego, że będzie miało to aż taki wydźwięk medialny, a wręcz wyrwało jej się w trakcie rozmowy, co - jak zaznacza - nie powinno się zdarzyć.

"To była bardziej prywatna sytuacja, to był bardziej taki prywatny wywiad. (...) Akurat wtedy sobie na to pozwoliłam, bo nie był to wywiad do kamery. Wiesz, jak się siedzi na kanapie w podkaście, to się wydaje, że się gada z kolegą i się wyrwało" - wyznała naszemu reporterowi.

"To nie powinno być tematem w ogóle rozmów, niczyje życie prywatne czy intymne. Czasami są osoby, które prowokują, mówiąc o tym, chcą sprowokować zainteresowanie swoją osobą. Ja nie potrzebuję o tym mówić" - ucięła temat.

Zobacz też:

Znana gwiazda przerwała milczenie ws. Witolda Paszta. Poruszające, co wyjawiła w rocznicę

Jeżowska wróciła wspomnieniami do dawnych czasów. Ostre słowa o zamienianiu kobiet na młodsze [POMPONIK EXCLUSIVE]

Majka Jeżowska w lateksie. Oszałamiająca kreacja podkreśla jej atuty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy