Reklama
Reklama

Jessica Miemiec z "Rolnika..." znalazła miłość i zmieniła się nie do poznania. Fani nie kryją zachwytu

Zmieniony wizerunek, nowe relacje i doświadczenia z pewnością zaskoczą wszystkich fanów Jessiki z programu "Rolnik szuka żony". Najbardziej widowiskowa jest jej ostatnia metamorfoza! Sprawdziliśmy, czy jeszcze coś się u niej zmieniło.

Jessica z "Rolnika..." nie do poznania

Oto w życiu Jessiki Miemiec nadszedł czas na zmiany — i w jej wyglądzie i w serduszku. Platynowy blond godnie zastąpił jej dotychczasowy znak rozpoznawczy - kruczoczarny kolor włosów. Ale nie tylko wizerunek Jessiki przeszedł metamorfozę. 

Jej życie uczuciowe również było pełne zwrotów akcji. Po zakończeniu programu TVP zaangażowała się w relacje z dwoma mężczyznami. Zaręczyła się z Ryszardem, ale ostatecznie do ślubu nie doszło. Następnie związała się z Markiem, starszym od niej o osiem lat ""dojrzałym mężczyzną", który, jak o nim mówi, "wie czego chce od życia".

Reklama

"To bardzo świeża znajomość, do której oboje podchodzimy ostrożnie i niczego nie chcemy przyspieszać" - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Telemagazyn.

Czy Jessica znów zaskoczy swoich fanów? Zrobiła to nieraz

Po tym, jak Jessica dołączyła do piątej edycji show Telewizji Polskiej, od razu zwróciła na siebie uwagę widzów. Jej mocny makijaż, charakterystyczne czarne włosy i nietuzinkowy styl wzbudzały wiele emocji - często negatywnych. Choć nie udało jej się zdobyć serca Krzysztofa, na pewno zdobyła serca wielu fanów.

Fani w końcu zaakceptowali jej styl

Z początku nie wszystkie opinie były przychylne. Wiele osób uważało, że ze względu na swój wyrazisty styl nie pasuje do świata rolników. Z czasem publiczność polubiła Jessicę, doceniając jej autentyczność i poczucie humoru.

Zobacz też:

Michał z "Rolnika" zrobił coś niesamowitego na święta Bożego Narodzenia! Wyszło jak w hollywoodzkim filmie

"Rolnik szuka żony". Narzeczona Michała w ciąży? Ada ostro odpowiada internautom

"Rolnik szuka żony". Valentyn już na Podlasiu. Pisze w poście o "nowym członku rodziny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Miemiec | Rolnik szuka żony 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy