Reklama
Reklama

Jennifer Lopez o trudnej relacji z matką. "Była surowa, strasznie nas tłukła"

Jennifer Lopez (52 l.) w filmie "Halftime" na Netfliksie opowiedziała o początkach swojej kariery. Okazuje się, że piosenkarka przeszła w domu prawdziwe piekło. Jej matka była bardzo surowa i wielokrotnie używała wobec niej siły. "Strasznie nas tłukła" - wyznała szczerze gwiazda.

Jennifer Lopez jest dzisiaj artystką rozpoznawalną na całym świecie, ale początki jej kariery wcale nie były kolorowe. 

Trzeba przyznać, że wokalistce już od kilku dekad udaje się utrzymać na topie, a jej hity nadal są grane w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Co więcej, aktorka i piosenkarka wciąż zachwyca wyglądem!

Jennifer Lopez miała trudne dzieciństwo

J.Lo musiała jednak mocno zapracować sobie na taki sukces. Gwiazda mieszkała na Bronksie - jednej z biedniejszych i bardziej niebezpiecznych dzielnic Nowego Jorku. Śpiewała o tym w piosence "Jenny from the Block" z 2002 roku. 

Reklama

Przyszła na świat jako jedna z trzech córek Portorykańczyków - Guadalupe "Lupe" Rodríguez i Davida Lopeza, którzy rozwiedli się w 1999 roku. Matka zajmowała się domem i wywierała na córkach ogromną presję. 

Okazuje się, że nie stroniła też od przemocy. 

Chociaż Jennifer od zawsze marzyła o tym, aby zostać tancerką, jej surowa matka nie wyrażała na to zgody i chciała, aby córka poszła na studia. W wyniku rodzinnej kłótni w końcu wyprowadziła się z domu i... nocowała na kanapie w studiu tańca. 

Matka wyjaśniła swoje zachowanie w filmie "Halftime"

W filmie dokumentalnym "Halftime" na Netfliksie kobieta postanowiła wytłumaczyć swoje zachowanie z przeszłości. Uważa, że przyszła piosenkarka była najtrudniejsza w wychowaniu, ale chciała pokazać jej, że może stać się lepsza, jeśli tylko będzie tego chciała. 

Można powiedzieć, że warto było przetrwać te trudne chwile. Dzisiaj majątek J.Lo jest szacowany na 400 milionów dolarów! A "Lupe" czasami towarzyszy córce na scenie.

Zobacz też:

Bliska płaczu Justyna Steczkowska na festiwalu w Opolu 2022: "Kochajcie swoich rodziców"

Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa. W końcu podjęła dobrą decyzję?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy