Reklama

Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się?! Tego pierścionka nie da się ukryć!

Paparazzi przyłapali Jennifer Lopez na codziennych zakupach. Jednak to ogromny pierścionek na ręku wzbudził największe kontrowersje. Czy oznacza to zaręczyny z Benem Afleckiem?

Jennifer Lopez (zobacz!) i Ben Affleck byli razem w latach 2002-2004, jednak ich związek nie przetrwał, a zaręczyny pary zostały oficjalnie odwołane. Byli kochankowie ponownie nawiązali kontakt poprzedniej wiosny i coś zaczęło między nimi iskrzyć na nowo. Gwiazdy są razem już od niespełna roku i wyraźnie układa im się razem.

Nie jest tajemnicą, że wielu fanów pary czeka, aż zdecydują się oficjalnie sformalizować związek. W końcu ślub Jennifer i Bena byłby chyba wydarzeniem stulecia! Z pewnością media na całym świecie opisywałby tę ceremonię.

Reklama

Jennifer Lopez z pierścionkiem zaręczynowym

Choć oboje na razie milczą, paparazzi bacznie śledzą ich każdy krok. Ostatnio przyłapali gwiazdę, która na ręku miała spory pierścionek z diamentem. Od razu pojawiły się domniemania o zaręczynach. Myślicie, że Ben zdecydował się wypowiedzieć to najważniejsze zdanie?

Według portalu DeuxMoi Jennifer Lopez przyjęła oświadczyny.

Czekamy zatem na oficjalne ppotwierdzenie. W końcu pewne jest, że miedzy tą dwójką układa się świetnie. Potiwerdziła to gwiazda w ostatnim udzielonym wywiadzie. Nie ukrywała szczęścia z powrotu do Bena.

Ponadto dodała, że błędy w przeszłości wiele ich nauczyły i nie zamierzają teraz tego powielać. 

Zobacz też:

Polska celebrytka ubolewa nad losem Rosjanek! Skandaliczny wpis. Co ona ma w głowie!?

Były mąż Dody parkuje na miejscu dla inwalidy. Naprawdę chciałby się z nim zamienić?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy