Reklama
Reklama

Jennifer Lawrence o wycieku nagich zdjęć: "Trauma nigdy nie minie"

Jennifer Lawrence (31 l.) w krótkim czasie zyskała ogromną rozpoznawalność! Młodziutka aktorka ma już na swoim koncie Oscara i mnóstwo ról, które wyniosły ją do rangi topowych aktorek w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu jej karierę wstrząsnął nagi skandal, gdy prywatne fotki wyciekły do sieci. Dopiero teraz zdecydowała się wrócić pamięcią do tego okresu.

Jennifer Lawrence ma na swoim koncie wiele znaczących ról. Aktorka zdobyła popularność m.in. dzięki występom w takich produkcjach jak: "Poradnik pozytywnego myślenia", "Igrzyska Śmierci", czy "Czerwona jaskółka".

W 2014 roku została wplątana jednak w niemałą aferę. Wówczas to z iPhone’a gwiazdy zostały wykradzione prywatne fotografie Lawrence, na których pozowała zupełnie nago. Wówczas to nagie fotki zostały wykradzione również m.in. Kristen Dunst czy Kate Upton.

Okazuje się, że wydarzenie to szczególnie wstrząsnęło Jennifer Lawrence, która przez wiele lat unikała opowiadania o tym koszmarnym wydarzeniu. O swojej traumie postanowiła opowiedzieć dopiero w wywiadzie z okazji premiery filmu "Nie patrz w górę".

Mimo że haker został złapany i skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności, to taka kara nie była wystarczającym zadośćuczynieniem. Ta sytuacja prześladuje bowiem gwiazdę do dziś.

Reklama

Nie był to jednak koniec problemów aktorki. Lawrence padła również ofiarą kłamstwa Harveya Weinsteina, który sugerował, że jej Oscar to zasługa łóżka...

Jennifer po raz kolejny zaprzeczyła tym plotkom i oświadczyła, że z Weinsteinem łączyły ją tylko relacje zawodowe.

Zobacz też:

Jennifer Lawrence w ciąży! Nowina została ogłoszona w takim momencie!

Jennifer Lawrence: Nagie zdjęcia aktorki z "Igrzysk śmierci" wyciekły do sieci!

Śmiałe pozy w skąpym bikini. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy