Reklama
Reklama

Jarosław Jakimowicz nazwał ich "szmaciarzami". Teraz odpowiada mu Jarosław Kuźniar!

Jakiś czas temu Jarosław Jakimowicz (52 l.) zabrał głos w sprawie problemów związanych z przedłużeniem koncesji stacji TVN. Dziennikarz nie przebierał w słowach, a stacją nazwał ogólnikowo "szmaciarzami". Teraz to Jarosław Kuźniar postanowił odpowiedzieć gwieździe telewizji publicznej.

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy sytuacja stacji TVN24 jest naprawdę napięta. Wszystko przez brak przedłużonej koncesji dla stacji, mimo złożonego w lutym 2020 roku wniosku. 

Niebezpieczeństwo jest duże, bo gdy koncesja nie zostanie przyznana - TVN24 będzie musiał zniknąć z pasma nadawanych w Polsce kanałów.

Okazuje się, że oprócz medialnej walki o stację, pojawiło się też kilka głosów z opozycji. Jednym z nich był Jarosław Jakimowicz, który ostro wypowiedział się o dziennikarzach stacji! Nie jest tajemnicą, że ma on napięte stosunki z TVN-em. Na swoim Instagramie ostro skrytykował całą sytuację.

Jarosław Kuźniar odpowiada Jakimowiczowi

Reklama

Teraz całą sprawę skomentował Jarosław Kuźniar. W swoim felietonie dla "Polityki" nazwał Jakimowicza "emerytowanym amantem polskiego kina". Nie zabrakło też ostrych słów.

Warto przypomnieć, że Jarosław Jakimowicz pozwał stację TVN o ochronę dóbr osobistych po materiale "Uwagi", w którym pojawiły się zarzuty o rzekomy gwałt, którego miał się dopuścić. Pomocy szukał też u Rzecznika Praw Obywatelskich, który zgłosił się po opinię do KRRiT.

Co myślicie o całej sprawie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kuźniar | Jarosław Jakimowicz | TVP | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy