Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Jarosław Jakimowicz narzeka na młodych: „Runie to wszystko na łeb”!

Jarosław Jakimowicz (51 l.) został jednym z bohaterów głośnego utworu rapera Maty. Teraz prezenter uderza w twórcę "Patoreakcji". Nie przebierał w słowach i oberwało się nawet profesorowi Matczakowi!

Po gigantycznym sukcesie "Patointeligencji" młody twórca Mata wraca z nowym hitem. Tym razem raper wziął się za aktualną sytuację polityczno-społeczną w kraju. W "Patoreakcji" nie oszczędza nikomu! Oberwało się politykom, Kurskiem i nawet Jakimowiczowi!

Reklama

Okazuje się, że Jarosław szczególnie oburzył się słowami muzyka, bo na odpowiedź poświęcił długi wpis na Instagramie.

Wszystko za sprawą słów Maty, poświęconych celebrycie."Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz. Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pier**lisz. Moim rodzicom, co zrobiłbyś mi jako rodzic?".

Teraz Jarosław zabrał głos! Swój obszerny wpis zaczął słowami "Profesor Matczak radzi rodzicom" - co bezpośrednio uderza w ojca Maty. W dalszej części dywagacji prezenter ironicznie przeprasza za użyte sformułowanie dotyczące wojska i przyznaje się, że faktycznie tak powiedział.

"Kiedyś użyłem sformułowania, że wojsko mogłoby nauczyć tego, czego rodzice nie nauczyli, ale ja mam widocznie jakieś inne pojęcie na temat wychowania przez rodziców. No bo, jeżeli sam profesor Matczak, ojciec nie widzi nic złego w tych sformułowaniach, kierowanych przez jego 20-letniego synka do dorosłych ludzi: ojców, rodziców, matek - to wszystko jasne" - wyznał Jakimowicz.

To jeszcze nie koniec celebryta wyraża ogromny niepokój o całe młode pokolenie. Swój wpis zakończył słowami: "Jak tak dalej będzie i takie będą te następne pokolenia, to runie to wszystko na łeb" - stwierdził.

Czy wy również podzielacie obawę Jakimowicza o nowe pokolenia

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | mata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »