Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Boberek już po rozwodzie!

Jarosław Boberek (51 l.) bez rozgłosu rozwiódł się z matką dwójki swoich synów - Iloną Kucińską-Boberek!

Pozew w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga złożyła żona aktora w maju ub.r. Pierwszą rozprawę wyznaczono na wrzesień, ale na dwa dni przed terminem Ilona Kucińska poprosiła o przełożenie jej ze względu na zły stan zdrowia.

W drugim terminie, 9 stycznia br., w sądzie nie stawiła się żadna ze stron. Dopiero 13 lutego br. małżonkowie spotkali się na sali rozpraw. Posiedzenie nie trwało długo - aktor rozwiódł się z żoną bez orzekania o winie, dzieląc się kosztami postępowania rozwodowego.

Nie sprawdziły się więc przypuszczenia, że Kucińska-Boberek będzie utrudniała mężowi rozwód, aby zemścić się na nim za romans z Magdaleną Turczeniewicz (32 l.).

Reklama

To właśnie tej nowej przyjaciółce Jarosław Boberek miał zwierzać się ze swych trwających od dawna problemów małżeńskich. Czy teraz zdecyduje się poślubić Magdę w myśl zasady, że do trzech razy sztuka?

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Boberek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »